Lasīšanas Laiks:2 Minute(-s), 9 Sekunde(-s)

Kā svētku svētdienā mēs varam iepriecināt savas mīļākās sievietes – mātes un vecmāmiņas?

Atgādinām, ka katru maija otro svētdienu Eiropā un praktiski visā pasaulē tiek godinātas mātes. Mūsu valstī šī diena, kas pirmo reizi tika atzīmēta 1908. gadā ASV, oficiāli tika atzīta 1992. gadā.

Svētki uzreiz kļuva populāri. Šie svētki ir īpaši piemēroti tiem, kuri dzīves steigā aizmirst ieskatīties vai vienkārši pat piezvanīt tik tuvu un mīļu cilvēku…

Senākie mātes svētki aizsākās jau sengrieķu pavasara svētkos, kas tika svinēti par godu dievietei Rējai, dieva Kronosa sievai un daudzu dievu un dieviešu mātei.

Gallup institūta aptaujā tika noskaidrots, ka 88 % pieaugušo jūt pozitīvu mātes ietekmi uz viņu dzīvi.

Mamma ir tuvākais un dārgākais cilvēks, kas mums devis dzīvību, nostādījis mūs uz kājām un palīdzējis ieiet pieaugušo dzīvē. Tu pati to visu zini! Tāpēc 14. maijā dāvināsim savām dārgajām mammām lielisku svētku ballīti.

Ko mēs varam uzdāvināt mammām?

Pirmkārt, ziedus. Maxima veikalos visā Latvijā ar 50% atlaidi par 9,99 eiro (līdz 15. maijam) var iegādāties milzīgu pušķi ar 50 vijīgām tulpēm, kas nozīmē, ka viens zieds maksā 20 centus.

Arī 11 rožu pušķi vai, ja vēlaties, 15 krāšņas gerberas par 3,99 eiro gabalā, kas arī ir pārdošanā līdz 15. maijam.

Otrkārt, saldumi. Šajās dienās līdz 15. maijam Meistara Marka Mascarpone kūka – maiga un tik garšīga -, kas sver 1 kg, Maxima tiek pārdota tikai par 9,99 €, t. i., ar 23 % atlaidi. Meistara Marka biezpiena klaips, 1 kg, maksā 7,99 eiro, t. i., ar 24 % atlaidi.

Rafaello gardumu kaste, 150 grami, ar Paldies karti ir 2,49 eiro, Pure šokolādes trifeļu kaste, 135 grami, ar Paldies karti ir 3,99 eiro. Un Fazer Geisha, 150 grami, ar Paldies karti – 2,79 eiro.

Jūs varat izvēlēties arī citas populāras konfektes, kuru ir daudz par svētku akcijas cenu.

Ieteikums: daudzām vecmāmiņām un māmiņām patiks Teddy Bears krēmveida cepumi šokolādē, 300 grami, jaukā apaļā klasiskā kārbiņā ar mīļu rakstu uz vāka un sāniem, cena 3,99 eiro, 27 % atlaide. Izsmalcināta ir 750 ml Cosmopolitan Diva pudele, 2,99 €, ja uzrādāt savu Paldies karti, 0 % alkohola.

Jūs varat pievienot dekoratīvas pašdarinātas sveces (jebkuras šajā segmentā ar 40% atlaidi), kas jūsu vakariņu ballītei piešķirs vēl lielāku noskaņu.

Bet, protams, vislabākā dāvana vienmēr ir uzmanība. Dodieties uz koncertu vai teātri kopā ar savu mammu vai vecmāmiņu. Dodieties uz kino vai kafejnīcu. Varētu arī sarīkot filmu skatīšanos mājās un kaiju skaitīšanu Rīgas jūras krastā! Dodieties kopīgā pastaigā parkā vai piknikā laukos. Lieliska ideja ir doties pastaigā uz vietām, kur jūs kopā staigājāt, kad bijāt bērni – ja tas, protams, ir iespējams…

Īsāk sakot, veltiet šo dienu tikai viņai – savai mammai…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post 15. maijā Latvijā oficiāli atklāj peldsezonu
Next post Ūdens kvalitāte visās oficiālajās peldvietās Latvijā atbilst prasībām