2023. gadā Samsung varētu laist klajā savu pirmo salokāmo klēpjdatoru ar lielu, elastīgu OLED displeju

author
1 minute, 0 seconds Read

Samsung šogad bija paredzēts prezentēt savu pirmo salokāmo klēpjdatoru ar OLED displeju. Tomēr tā rezultātā sīkrīka izlaišana tika atlikta līdz 2023. gadam.

Ko sagaidīt?
Nozares ziņojumā par Samsung plāniem attiecībā uz klēpjdatoriem ar OLED displejiem norādīts, ka uzņēmums gatavojas 2023. gadā laist klajā klēpjdatoru ar 17,3 collu salokāmu paneli. OLED displeja diagonāle salocītā veidā būs 13,3 collas, un tas ir lielākais izmērs starp konkurentiem. Piemēram, nesen izlaistajam Asus ZenBook 17 Fold ir 12,6 collu salocīts ekrāns, savukārt ThinkPad X1 Fold Gen 2 ir 12 collu ekrāns.

Nākamajā gadā HP ieviesīs arī salokāmu klēpjdatoru ar 17 collu elastīgu ekrānu. To varēs salocīt kompaktā 11 collu ierīcē.

Šādi elastīgi OLED paneļi nav lēti, un arī klēpjdatori ar tiem nav lēti. Piemēram, Asus ZenBook 17 Fold maksā $3500. Tas nozīmē, ka Asus no BOE esot pasūtījis tikai 10 000 šo paneļu, un tas pats attiecas arī uz HP pasūtījumu LG. Taču Samsung klēpjdators var izmaksāt mazāk, jo displejus ražos meitasuzņēmums.

Avots: The Elec

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: