Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 2 Sekunde(-s)

Patiesībā murrājot nav nekādas vainas sajūtas. Bet kaķi spēj reaģēt uz saimnieka emocijām, kad viņam ir slikts garastāvoklis vai viņš ir mazdūšīgs. Šādos brīžos mājdzīvnieki vēlas nomierināt cilvēku un likt viņam justies labi. Viņi raugās pār saimnieku, murrā un berzē pret viņu.

Bieži gadās, ka murrātājs dzīvoklī izdarīs ko stulbu: nomet uz grīdas puķu podu vai aizies gar paplāti uz tualeti. Šādos gadījumos kaķis visos iespējamos veidos centīsies izpirkt savu grēku un lūgs saimniekam piedošanu. Kas tieši – jūs uzzināsit no šī raksta.

KAĶIS NOVĒRTĒS SITUĀCIJU

Pēc likuma pārkāpuma murrātājs piesardzīgi vērsīsies pie īpašnieka. Iesākumā viņa apskatīsies apkārt un uzzinās, kāds ir cilvēka noskaņojums un kāda ir viņa attieksme pret mājdzīvnieku. Pēc situācijas izvērtēšanas viņa kļūs drosmīgāka.

murrāt ir draudzīgi

Ja kaķis nobružājas pār saimnieku, berzē galvu pret viņu un kāpj skūpstīt vairāk nekā parasti, tad tas norāda, ka murrātājs jau iepriekš ir izdarījis kaut ko sliktu.

Mājdzīvnieks labi apzinās, ka saimnieks nespēs pretoties murrāšanas šarmam.

DĀVANAS

Pēc notikušā kaķis kā atvainošanos atnesīs cilvēkam savu mīļāko rotaļlietu. Dāvana īpašniecei var šķist ne pārāk vērtīga, taču jāatceras, ka murrātājs tam pielika visas pūles.

GODĪGAS KAĶA ACIS

Neviens īpašnieks nevar pretoties mājdzīvnieka lielajām un godīgajām acīm, kas izskatīsies ar atdevi un nevainību. Ļaujiet kaķim būt nedaudz nerātnam pirms šī!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Kā pēc 13 gadiem mainījušies seriāla Voroņina galvenie varoņi?
Next post Kas mēs esam kaķu acīs