Lasīšanas Laiks:42 Sekunde(-s)

Izdevējs Paradox Interactive ir paziņojis par jaunu kosmosa grandiozās stratēģijas Stellaris paplašināšanu.

Kas ir zināms

Pirmās kontaktu stāstu pakotnes galvenais jauninājums būs trīs jauni stāstu scenāriji:

  1. “Broken Shackles” piedāvās spēlētājam pārņemt kontroli pār primitīvās rases pārstāvjiem un palīdzēt viņiem izbēgt no svešas civilizācijas gūsta.
  2. In “Payback” (Atmaksāšanās) būs jācīnās pret iebrukumu augstāko spēku svešzemju iebrucējiem.
  3. “Bailes no tumsas” patiks noslēpumainu un neparedzamu stāstu cienītājiem. Šajā sižetā uz vienas no planētām notiek zināms incidents, un spēlētājam ir jānoskaidro, kas noticis, un jāizlemj, vai ir vērts riskēt, lai uzzinātu par notikušo, vai arī jābūt uzmanīgiem.

Līdz ar First Contact Story Pack paplašinājuma izlaišanu, Stellaris iegūs jaunus mehānismus mijiedarbībai ar citplanētiešu civilizācijām, kuras vēl nav sasniegušas tehnoloģisku izrāvienu.

Vienlaicīgi ar First Contact Story Pack tiks izlaists bezmaksas atjauninājums 3.7 Canis Minor, kas Stellaris ienesīs vairākus uzlabojumus un jauninājumus. DLC izlaišanas datums vēl nav paziņots.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Spilgti tēli, krāsainas cīņas un mītiski briesmoņi darbības RPG Wo Long: Fallen Dynasty sižeta treilerī Previous post Spilgti tēli, krāsainas cīņas un mītiski briesmoņi darbības RPG Wo Long: Fallen Dynasty sižeta treilerī
MacBook Pro 16″ ar M2 Max mikroshēmu, 96 GB RAM un 8 TB SSD maksā vairāk nekā 8300 USD Next post MacBook Pro 16″ ar M2 Max mikroshēmu, 96 GB RAM un 8 TB SSD maksā vairāk nekā 8300 USD