Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 37 Sekunde(-s)

Kad paņemam rokās mazu pūkainu bumbiņu, no sirds vēlam viņam to labāko un vēlamies, lai mazulis izaug un kļūst par audzinātu un laipnu kaķi.

Bet kāpēc daži kaķu īpašnieki audzē džentlmeņu kaķus, bet citi audzē laupītājus un ļaundarus?

Kādas kļūdas saimnieki pieļauj ar saviem mājdzīvniekiem?

Varbūt cilvēki aizmirst, ka kaķi ir neatkarīgi dzīvnieki, kas nesenā pagātnē bija aukstasiņu plēsēji?

Vai kāds vēl domā, ka, parādot fizisku pārākumu pār dzīvnieku, var likt kaķim kļūt par draugu un mīlošu dzīvnieku?

Kādas tad ir mūsu kļūdas?

1. Rupja, nežēlīga izturēšanās . Pēršana, kliegšana, čību mešana vai kaķa raušana aiz skraida, izraisot fiziskas sāpes, dzīvnieciņu cilvēkam nemaz nemīl, bet tieši otrādi – atbaida.

Kaķim ir ļoti jūtīga dzirde, tāpēc viņa lieliski sapratīs stingrā tonī izteikto piezīmi. Kliegšana tikai nobiedēs dzīvnieku.

Bailes nekad nav bijušas palīgs draudzībā. Uzticība balstās uz draudzību, savstarpēju cieņu un sapratni vienam pret otru.

Piekauts kaķis nekad nenogulsies saimnieka priekšā, pakļaujot viņam vēderu. Jo viņš neuzticas un baidās.

Maz ticams, ka viņa vispār apgūsies, lai murrātu maigu dziesmu un nomierinātu cilvēku, dodot viņam veselīgu miegu un labu garastāvokli. Jo viņš to nebija pelnījis.

2. Pēc kāda laika sodīt . Kaķiem ir saspringta īstermiņa atmiņa: viņi aizmirst to, kas notika pirms pusstundas, bet viņi lieliski atceras sevi kā kaķi.

Tāpēc nav jēgas kliegt uz kaķi par atdzesētu peļķi uz grīdas. Viņa nesapratīs un saņems stresu.

Kaķu sodīšana (apkaisīšana, aplaudēšana, barga rājiens) iespējama tikai uzreiz, noķerot tos “karstus”.

3. Dusmas . Jūs nevarat tīši ķircināt kaķi, izmantojot pirkstus, dzīt to pa dzīvokli vai vilkt aiz astes. Mājdzīvnieks kļūs agresīvs un rūgts.

4. Ignorēt . Kaķis neredzēja saimnieku visu dienu, nāca “parunāties”, un viņš gāja garām un nepievērsa viņai uzmanību? Jūs to nevarat izdarīt šādā veidā. Vajag atrast minūti un samīļot dzīvnieku, sazināties ar to. Tas tuvina zvēru un cilvēku.

5. Turiet aizslēgtu . Kaķim patīk vieta, kur viņš dzīvo, un tie, kas dzīvo kopā ar viņu. Viņa cenšas aizsargāties ar savu smaržu, berzējot vaigus pret cilvēkiem. Kaķa ieslēgšana istabā atņem mājdzīvniekam pašapziņu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Audi gatavo elektrisko konkurentu Defender un G klasei Previous post Audi gatavo elektrisko konkurentu Defender un G klasei
Ko nozīmē burti un cipari uz BMW 5. sērijas (E60) automašīnas Next post Ko nozīmē burti un cipari uz BMW 5. sērijas (E60) automašīnas