5 mākslinieciskas Jaungada manikīra idejas

author
1 minute, 25 seconds Read

Tuvojas Jaunais gads – ir pienācis laiks ziemas manikīram! Apskatiet mūsu aktuālo ideju izlasi, lai izdaiļotu nagus un nodrošinātu svētku noskaņu.
Decembrī pat mūžīgie nūji dod priekšroku kaut kam īpašam uz rokām. Jaungada vakara atmosfēra nevar palīdzēt, bet iedvesmo – šajās nedēļās jūs vēlaties, lai svētki jūs ieskauj visās iespējamās detaļās!

Ja nevarat izlemt, kādu manikīru vēlaties veikt decembrī, iedvesmojieties no mūsu jaunās kolekcijas. Šeit jūs atradīsiet visus jaunākos nagus, lai izveidotu savus pasaku nagus ar pasaku motīviem.

Zelta Ziemassvētku eglītes


Ziemassvētku eglītēm nav jābūt zaļām. Tie izskatās vēl krāšņāki mirdzošā variācijā!

Akvareļkrāsas manikīrs

Ar daudzkrāsainiem triepieniem un zeltītiem toņiem jūsu manikīrs ir kā svētki acīm.

Etnomotivi


Kad labāk nekā Jaungada vakarā zelta krāsoti nagi izskatās piemērotāki? Izvēlieties sev tīkamāko rakstu un dodieties uz priekšu, radiet nagu šedevru!

Matēta apdare


Arī matēts manikīrs var izskatīties svētku un tērpu stilā – īpaši, ja tam pievienosiet modernu, apjomīgu adījumu dizainu. Un, lai dizains būtu vēl pārsteidzošāks, atšķaidiet rezultātu ar stilīgiem metāliskiem akcentiem.

Samta zelts


Pēdējo mēnešu galvenā tendence ir atstarojošā franču valoda. Zelta krāsas variācija ir īpaši svētku, ja to papildina klasiskas ziemas detaļas, piemēram, zari, ogas, zvaigznes un sniegpārslas.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: