Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 29 Sekunde(-s)

Kā iegūt stiprā dzimuma pārstāvju labvēlību?

Katram vīrietim ir savs priekšstats par ideālo sievieti. Tomēr šeit aplūkosim īpašības, kas nepatīk lielākajai daļai vīriešu. Praktizējoša ģimenes psiholoģe Tānija Vasiļkova tīmekļa vietnei Passion pastāstīja, kādas ir šīs īpašības.

Pirmkārt, lielāko daļu vīriešu neapmierina tas, ka viņa sarunu biedre nespēj aktīvi klausīties. Ja viņa neizrāda nekādu interesi par to, ko viņš saka.

Otrkārt. Monētas otrā puse ir tāda, ka sievieti nav iespējams apklusināt. Viņai par visu ir savs viedoklis, viņa to pauž reakcionāri, neļaujot vīrietim pabeigt.

Trešais punkts ir mājieni. Neuzticīgas jaunas dāmas, kuras gaida, ka vīrietis pats visu uzminēs, – aiziet prom.

Ceturtais punkts ir mīlestība uz strīdiem. Sieviete, kura vienmēr vēlas, lai viņas vārds būtu pēdējais, nav labvēlīga stiprā dzimuma pārstāvjiem.

Piektais ir nedrošība. Šādai dāmai ir svarīgi, lai viņa nemitīgi zvērētu savu mīlestību, bet vīrieši nesaprot, kāpēc, jo katru dienu viņi iet pie viņas mājās – tad kāpēc tie vārdi?

Sestais punkts ir runīgums. Ja sieviete nekad nebeidz runāt, kā radio – tas kaitina stiprā dzimuma pārstāvjus.

Septītais. Sieviešu augstprātība atbaida vīriešus. Ja kāds uz tevi skatās no augšas, tas rada nepatīkamu iespaidu. Šādai sievietei vīrietis baidās pat tuvoties.

Un visbeidzot, astotais punkts – publiska korekcija. Kad sieviete sāk labot savu partneri kompānijā, pārtraucot viņu un strīdoties ar viņu draugu priekšā.

Tātad, kā iegūt vīrieša labvēlību? Esi pārliecināta par sevi un nebaidies būt pati par sevi. Izrādiet rūpes un uzmanību savam vīrietim. Izrādiet interesi par viņa dzīvi, viedokļiem un jūtām. Neesiet uzmācīga un neizdariet spiedienu uz vīrieti, dodot viņam telpu un brīvību. Esi pozitīva un dzīvespriecīga: vienmēr ir patīkami, ja blakus ir kāds, kurš prot priecāties par dzīvi un par neko neuztraucas. Spēja uzklausīt un izrādīt sapratni. Esi gatava uzklausīt vīrieša viedokli un saprast viņa viedokli. Respektējiet vīrieti un ļaujiet viņam būt savam viedoklim un būt tādam, kāds viņš ir.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Pie iesaukšanas punktiem veidojas rindas: ir diezgan daudz cilvēku, kas vēlas kalpot savai valstij
Next post Kuru šķirņu kaķiem patīk peldēties