Lasīšanas Laiks:55 Sekunde(-s)

Sociālo tīklu vietnē “TikTok” klejo video, kurā redzams, ka vienam “Omniva” pakomātam Igaunijā visi nodalījumi ir atvērti. Sazinājāmies ar uzņēmumu, lai noskaidrotu, kāpēc radusies video redzamā situācija.

“Omniva” pārstāvji “Apollo.lv” skaidro, ka vietnē “TikTok” redzamais video uzņemts Igaunijā brīdī, kad tiek nomainīts vecais pakomāts pret jaunākas paaudzes modeli.

“Lai šo procesu paveiktu, vispirms no vecā pakomāta jāizņem visas pakas, kuras pēc tam tiek ievietotas jaunajā pakomātā. Mēs apliecinām, ka tā bija standarta procedūra, kas nav krimināli sodāma, un šajā procesā neviens sūtījums netika cietis vai nozaudēts,” vēsta uzņēmuma pārstāvji.

Šobrīd arī Latvijā notiek “Omniva” pakomātu paplašināšanas darbi, kas norisināsies līdz gada beigām. To ietvaros plānots paplašināt 40 un uzstādīt sešus jaunus pakomātus.

Vietnē “TikTok” video sasniedzis lielu auditoriju, un komentāros cilvēki izteikuši savas versijas par redzēto. Kāds sociālo tīklu lietotājs atvērtos nodalījumus salīdzina ar adventes kalendāru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Ceturtdien vietām iespējams pērkona negaiss un krusa
Next post Bezvēsts pazudušais Mārtiņš atrasts miris