Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 1 Sekunde(-s)

No 21.aprīļa Preiļu novada Aglonas pasta nodaļa sāks darbu jaunās telpās, pārceļoties no līdzšinējās adreses Somersētas ielā 23 uz Somersētas ielu 34, kur atrodas arī pagasta pārvalde, aģentūru LETA informēja VAS “Latvijas pasts” pārstāvji.

No 21.aprīļa Aglonas pasta nodaļa sāks pakalpojumu sniegšanu jaunās telpās Somersētas ielā 34, pagasta pārvaldes ēkā, kam nodrošināta pilnvērtīga piekļuve arī klientiem ar kustību ierobežojumiem un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem.

Jaunās pasta nodaļas telpām blakus atrodas stāvlaukums, autoosta, bibliotēka un citas ikdienā nepieciešamas iestādes un organizācijas, bet pašā nodaļas ēkā bez pagasta pārvaldes izvietots arī valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs, kultūras nams, komunālo pakalpojumu daļa un citas institūcijas.

Saistībā ar Aglonas nodaļas pārcelšanos 20.aprīlī nodaļa līdzšinējā adresē Somersētas ielā 23 strādās no plkst.8 līdz 10, bet jau nākamajā darbdienā, 21.aprīlī, klienti jaunajā adresē tiks apkalpoti no plkst.8.

Izvērtējot klientu plūsmu un pakalpojumu pieprasījumu, no 21.aprīļa Aglonas pasta nodaļai noteikts jauns darbalaiks. Tā katru darba dienu strādās no plkst.8 līdz 13.

“Latvijas pasts” nodrošina pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. “Latvijas pasts” ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā apmēram 3000 darbinieku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Aizkraukles novadam izveidota mobilā aplikācija Previous post Aizkraukles novadam izveidota mobilā aplikācija
Slēgs “Circle K” franšīzes degvielas uzpildes stacijas Preiļu novadā un Krāslavā Next post Slēgs “Circle K” franšīzes degvielas uzpildes stacijas Preiļu novadā un Krāslavā