Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 9 Sekunde(-s)

Līdz 4.martam iespējams izvirzīt pretendentus nominācijām Latvijas Biznesa eņģeļu tīkla (LatBAN) un Latvijas Privātā un riska kapitāla asociācijas (LVCA) organizētajai balvai “Gada investors 2022”, portālu informēja pasākuma rīkotāji.

Apbalvojuma “Gada investors” mērķis ir noteikt un atzīmēt aizvadītā gada nozīmīgākās investīcijas Latvijā. Apbalvojumam var pieteikt investīcijas, ko veikuši privātie investori (komerceņģeļi), juridiskie un institucionālie investori, kā arī finanšu un juridiskos konsultantus par šo darījumu konsultēšanu.

Šogad kandidātus “Gada investors” balvai var virzīt kopumā septiņām nominācijām. Šī gada jaunums ir “Gada ilgtspējas balva” par jauna vai esoša projekta attīstību ilgtspējas virzienā un citus ilgtspējas aspektus veicinošām lietām.

Balvai “Gada investors” privāto personu investīciju sektorā izsludinātās nominācijas ir “Gada biznesa eņģelis” un “Gada labākā sindicētā investīcija”.

Juridisko un institucionālo investoru sektorā izsludinātās nominācijas ir “Gada investīcija”, “Gada pārdošana”, “Gada finanšu konsultants”, “Gada juridiskais konsultants” un “Gada ilgtspējas balva”.

Pretendentus juridisko un institucionālo investoru sektorā balvas saņemšanai var izvirzīt LVCA biedrs.

Saraksts ar pretendentiem tiks nodots LVCA un LatBAN biedriem, kuru balsojums noteiks uzvarētājus, kas tiks paziņoti svinīgā ceremonijā 30.martā, kas notiks no plkst.19 līdz 22 “Grand Hotel Kempinski” konferenču zālē “Grand Ballroom”.

“Gada investors” ir kopīga LVCA un LatBAN iniciatīva, kas dibināta 2015.gadā. Tās mērķis ir veicināt informācijas un zināšanu izplatīšanos par Latvijas biznesa eņģeļu un privātā un iespējkapitāla fondu industriju, godinot investorus, konsultantus un nozares atbalstītājus, kuri snieguši būtisku ieguldījumu nozares un kopumā Latvijas investīciju vides attīstībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Asinsdonoru centrs martā dosies 62 izbraukumos Previous post Asinsdonoru centrs martā dosies 62 izbraukumos
Latvijā 44% iedzīvotāju trūkst brīvo līdzekļu uzkrājumu veidošanai Next post Latvijā 44% iedzīvotāju trūkst brīvo līdzekļu uzkrājumu veidošanai