Lasīšanas Laiks:45 Sekunde(-s)

Patentu strīda dēļ ar Masimo Apple jau ir spiests pārtraukt pārdot Apple Watch Series 9 un Watch Ultra Series 2 ASV. : no 21. decembra pulkstenis oficiālajā mājaslapā nav pieejams un no rītdienas, 24. decembra, pazudīs no Apple veikalu plauktiem. Taču, kā izrādījās, šis aizliegums skar arī daudzu Apple Watch modeļu remontu.

Ko tas nozīmē

Apple ir informējis klientu atbalsta darbiniekus, ka Apple Watch Series 6 un jaunākām versijām (izņemot SE) aizlieguma laikā nebūs pieejams ārpusgarantijas remonts un pilnīga nomaiņa. Uzņēmums klientiem nosūtīs paziņojumus, kad šie ierobežojumi tiks atcelti.

Uzsveram, ka aizliegums neattiecas uz viedpulksteņiem ar garantiju vai pagarināto AppleCare Plus programmu – tos var salabot.

Patentu strīds attiecas uz sensoru asins skābekļa līmeņa mērīšanai, kas debitēja Apple Watch Series 6 un ir iebūvēts gandrīz visos jaunākajos modeļos. Apple vēlas izstrādāt atjauninājumu, lai atrisinātu problēmu, taču Masimo pārstāvji sacīja, ka problēma lielākoties ir aparatūras problēma un prasīs dziļākas izmaiņas.

Avots: Bloomberg

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post MSI paziņoja par pasaulē pirmo klēpjdatoru ar 120 Hz displeju, kura pamatā ir 4K Mini LED panelis
Next post Viedpulkstenis iQOO Watch saņems eSIM atbalstu un autonomiju līdz 16 dienām