Lasīšanas Laiks:48 Sekunde(-s)

Valsts policija aizturējusi narkodīleru grupa, kura apreibinošās vielas tirgoja saziņas platformā “Telegram”, informēja policija.

Policijā tika sākta izmeklēšana par narkotisko vielu tirdzniecību saziņas platformā “Telegram”. Šā gada februārī likumsargi aizdomās par šo noziedzīgo nodarījumu aizturēja sešas personas.

Aizturēto vidū ir 1983.gadā dzimušais nozieguma organizators, kurš jau iepriekš sodīts par šāda veida noziegumiem, kā arī viņa līdzdalībnieki: 1970.gadā un 2000.gadā dzimušas sievietes, kā arī 1982., 1986.gadā un 1991.gadā dzimuši vīrieši.

Izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka klienti pasūtījuši narkotiskās vielas pie noziedzīgās grupas organizatora, kurš savukārt devis uzdevumus pārējiem noziedzīgās grupas dalībniekiem.

Valsts policija veica kratīšanas grupas dalībnieku dzīvesvietās Rīgā, kur kopumā tika konstatēti un atsavināti 84,8 grami kokaīna, apmēram 1,42 kilogrami amfetamīna, 1,84 kilogrami marihuānas, 293,4 grami MDMA kristālu, 450 tablešu MDMA un 65 gabali LSD markas. Tāpat tika atsavināta skaidra nauda – 5 870 eiro, kam uzlikts arests kā noziedzīgi iegūtai mantai.

Kriminālprocesā vairākām aizturētajām personām tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Aiztur sievieti par vairākkārtēju ļaunprātīgu dedzināšanu kādā Ziepniekkalna namā
Next post HOROSKOPS KATRAI NEDĒĻAS DIENAI NO 20. LĪDZ 26. MARTAM 2023