Lasīšanas Laiks:42 Sekunde(-s)

Dažos Samsung Galaxy S23 sērijas viedtālruņos programmatūra aizņem 60 GB. Apvalka un operētājsistēmas lielums atšķiras atkarībā no reģiona.

Kas ir zināms

Samsung Galaxy S23, Galaxy S23+ un Galaxy S23 Ultra darbojas ar One UI 5.1 programmatūru operētājsistēmā Android 13. Standarta un Plus versijām ir 128 GB iekšējā atmiņa pamata konfigurācijā. Tas nozīmē, ka lietotāji saņem tikai pusi no krātuves.

Programmatūras milzīgais izmērs ir saistīts ar lielu lietojumprogrammu skaitu. Turklāt daži programmatūras produkti One UI 5.1 ir operētājsistēmā Android 13 pieejamo pakalpojumu kopijas. Tomēr tie ir sistēmas produkti, t.i. netiek dzēsti.

Ja saprotat, ka ar 60 GB pieejamās atmiņas pamata modifikācijā jums nepietiek, tad jums vajadzētu tuvāk apskatīt uzlabotās versijas. Starp citu, Android 13 operētājsistēma viedtālruņos Pixel 7 un Pixel 7 Pro aizņem tikai 15 GB. Ne tikai tas, ka Windows 11 failiem datoros pietiek ar 30 GB.

Avots: WCCFTech

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Samsung paziņoja par spēļu OLED monitora Odyssey G8 izmaksām Previous post Samsung paziņoja par spēļu OLED monitora Odyssey G8 izmaksām
Realme GT Neo 5 saņems līdz 16 GB RAM un disku līdz 1 TB Next post Realme GT Neo 5 saņems līdz 16 GB RAM un disku līdz 1 TB