Angļu zagļiem nav kur sēdēt (VIDEO)

0
(0)

Valsts izstāšanās no Eiropas Savienības nav attaisnojusi cerības samazināt noziedzību.

Apvienotās Karalistes leiboristi ir brīdinājuši, ka aptuveni 1500 notiesāto Apvienotajā Karalistē šogad varētu izvairīties no ieslodzījuma, jo trūkst vietu.

Valdība prognozē, ka līdz 2023. gada novembrim cietumos ieslodzīto skaits palielināsies līdz 89 100, bet aktīvās ieslodzījuma vietas cietumos ir tikai 87 573.

Leiboristu ēnu tieslietu ministrs Stīvs Rīds (Steve Reed) sacīja, ka līdz šim ir iztērēti tikai 1,3 miljardi mārciņu no 4 miljardiem mārciņu, kas paredzēti jaunu cietumu būvniecībai.

Jūnijā bijušais tieslietu ministrs Dominiks Rābs (Dominic Raab) ierosināja, ka tiesnešiem, piespriežot sodu vai lemjot par apcietinājuma piemērošanu, būtu jāņem vērā cietumu pārpildītība.

Saskaņā ar Londonas policijas datiem pagājušajā gadā noziedzība Lielbritānijas galvaspilsētā ir palielinājusies par 6,4 %. Tikai 2023. gada janvārī vien Londonā tika reģistrēti 82 453 noziedzīgi nodarījumi – tas ir nedaudz vairāk par 9 noziedzīgiem nodarījumiem uz tūkstoš iedzīvotājiem. Visbiežāk sastopamais nodarījums bija zādzība, par kuru iedzīvotāji ziņoja 21 522 reizes.

Visbīstamākais rajons izrādījās Vestminstera – janvārī tur reģistrēti 8104 noziegumi (divreiz vairāk nekā tuvākajā rajonā), tostarp 4860 zādzības, 970 vardarbīgi noziegumi (kautiņi, seksuāla uzmākšanās u. c.) un 398 noziegumi, kuros iesaistīti transportlīdzekļi. Šāds noziegumu skaits daļēji skaidrojams ar to, ka Vestminstera atrodas pilsētas centrā, kas nozīmē, ka tā ir īpaši noslogota vieta. Otro vietu reitingā ieņēma Kensingtonas un Čelsijas rajons, kas ir prestižākais un vismazāk apdzīvotais galvaspilsētas rajons (neskaitot City) – tur uz tūkstoš iedzīvotājiem tika reģistrēti 11,9 noziegumi.

Starp pieciem bīstamākajiem rajoniem iekļuva arī Kempena (tūristu iecienīts rajons, kas pazīstams ar lielu skaitu naktsdzīves vietu), Haringeja, Hammersmita un Fulhema. Pēdējais no desmit rajoniem bija vienīgais, kurā tika reģistrēts vislielākais vardarbīgu uzbrukumu skaits (469 mēneša laikā).

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »