Annas Jansones meklēšana: policija aicina atsaukties brīvprātīgos

0
(0)

Valsts policija turpina bezvēsts prombūtnē esošās Annas Jansones meklēšanas pasākumus, sociālajā tīklā “X” norāda likumsargi. 

“Raxtu Raxti”, hiphipa mākslinieks Fiņķis ar pavadošo grupu kā arī, ar īpaši šai dienai sagatavotu koncertprogrammu uzstāsies folkmetāla grupa “Skyforger”

Rītdien, 12.novembrī Valsts policija sadarbībā ar Zemessardzi un organizāciju bezvests.lv turpinās veikt meklēšanas pasākumus, kuros būtu nepieciešama arī brīvprātīgo palīdzība, teikts paziņojumā.

Brīvprātīgajiem jāpiesakās organizācija bezvests.lv

Policija norāda, ka vakar, 10. novembrī, meklēšanas pasākumos izmantots arī helikopters.

1989.gadā dzimusī Jansone ar šogad pasaulē nākušo meitu Luīzi Evertovsku 1.novembra rītā ap plkst.9 izgāja no savas dzīves vietas Rīgā, Pētersalas ielā.

Saņemot informāciju par mātes un meitas bezvēsts prombūtni, policija nekavējoties personas izsludināja meklēšanā un sāka plašus meklēšanas pasākumus.

Tajā pašā dienā pārbaudītas adreses, kur sieviete ar bērnu varētu uzturēties, kā arī pārmeklēta apkārtne. Policisti noskaidroja, ka 1.novembra rītā sieviete ar bērnu pametusi savu dzīvesvietu ar nomas automašīnu.

2.novembrī, turpinot meklēšanas pasākumus, meža masīvā Jelgavas novadā, Valgundes pagastā policijas darbinieki atrada minēto nomas automašīnu “Toyota Corolla”, kuras salonā atradās miris minētais zīdainis. Pašlaik turpinās sievietes meklēšana.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »