Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 21 Sekunde(-s)

Valsts policija turpina bezvēsts prombūtnē esošās Annas Jansones meklēšanas pasākumus, sociālajā tīklā “X” norāda likumsargi. 

“Raxtu Raxti”, hiphipa mākslinieks Fiņķis ar pavadošo grupu kā arī, ar īpaši šai dienai sagatavotu koncertprogrammu uzstāsies folkmetāla grupa “Skyforger”

Rītdien, 12.novembrī Valsts policija sadarbībā ar Zemessardzi un organizāciju bezvests.lv turpinās veikt meklēšanas pasākumus, kuros būtu nepieciešama arī brīvprātīgo palīdzība, teikts paziņojumā.

Brīvprātīgajiem jāpiesakās organizācija bezvests.lv

Policija norāda, ka vakar, 10. novembrī, meklēšanas pasākumos izmantots arī helikopters.

1989.gadā dzimusī Jansone ar šogad pasaulē nākušo meitu Luīzi Evertovsku 1.novembra rītā ap plkst.9 izgāja no savas dzīves vietas Rīgā, Pētersalas ielā.

Saņemot informāciju par mātes un meitas bezvēsts prombūtni, policija nekavējoties personas izsludināja meklēšanā un sāka plašus meklēšanas pasākumus.

Tajā pašā dienā pārbaudītas adreses, kur sieviete ar bērnu varētu uzturēties, kā arī pārmeklēta apkārtne. Policisti noskaidroja, ka 1.novembra rītā sieviete ar bērnu pametusi savu dzīvesvietu ar nomas automašīnu.

2.novembrī, turpinot meklēšanas pasākumus, meža masīvā Jelgavas novadā, Valgundes pagastā policijas darbinieki atrada minēto nomas automašīnu “Toyota Corolla”, kuras salonā atradās miris minētais zīdainis. Pašlaik turpinās sievietes meklēšana.

One thought on “Annas Jansones meklēšana: policija aicina atsaukties brīvprātīgos

  1. Wow, amazing blog structure! How lengthy have you ever been running
    a blog for? you make blogging look easy. The entire glance of your website is
    magnificent, as neatly as the content material! You can see
    similar here ecommerce

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Latvijas varoņus pieminot, pie Rīgas pils deg tūkstošiem svecīšu Previous post Latvijas varoņus pieminot, pie Rīgas pils deg tūkstošiem svecīšu
Ukrainas kara flotes bezpilota lidaparāti Krimā pilnībā iznīcināja Krievijas desanta kuģus Serna un Akula Next post Ukrainas kara flotes bezpilota lidaparāti Krimā pilnībā iznīcināja Krievijas desanta kuģus Serna un Akula