Lasīšanas Laiks:52 Sekunde(-s)

Rīgas apgabaltiesa marta sākumā skatīs vīrieša apelācijas sūdzību par pirmās instances tiesas spriedumu, ar kuru viņam par mēģinājumu Salaspilī izvarot 16 gadu vecumu nesasniegušu meiteni piespriests 20 gadus ilgs cietumsods, portāls noskaidroja tiesā.

Lietu rakstveida procesā skatīs 3.martā. Lietai ir slēgtas lietas statuss.

jau vēstīts, ka pērnā gada augusta nogalē Pierīgas prokuratūras prokurore tiesai nodeva krimināllietu, kurā kāds vīrietis apsūdzēts par to, ka viņš izdarīja dzimumakta mēģinājumu, kā arī orālu un anālu aktu un dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā.

Saskaņā ar apsūdzību vīrietis alkohola reibumā 3.martā meža masīvā Salaspilī nolēmis izvarot kādu meiteni, zinot, ka cietusī nav sasniegusi 16 gadu vecumu. Iecere no apsūdzētā neatkarīgu iemeslu dēļ neizdevās, jo neesot iestājusies erekcija.

Tomēr uzbrucējs pret cietušās gribu, pielietojot vardarbību un draudus, izdarījis “ne mazāk kā astoņus orālus aktus un vienu anālu aktu”.

Apsūdzētais iepriekš krimināli sodīts divas reizes, tostarp par izvarošanu un seksuālu vardarbību.

Vīrietis tika aizturēts 10.martā pēc tam, kad 4.martā Valsts policija viņu bija izsludinājusi meklēšanā, tostarp ar plašsaziņas līdzekļu starpniecību. Viņam tika piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Apledojuma dēļ apgrūtināta braukšana vietām austrumu un rietumu rajonos
Next post VID ir izdevies likvidēt lielāko daļu vai pat visus vēsturiskos korupcijas perēkļus