Lasīšanas Laiks:34 Sekunde(-s)

Apple pēc divu mēnešu testēšanas paziņoja par stabilu iOS 16.4 versiju iPhone lietotājiem.

Kas jauns

Atjauninājums sver aptuveni 2 GB, un tajā ir daudz mazu, bet noderīgu izmaiņu. Piemēram, sistēmai tika pievienots atbalsts paziņojumu saņemšanai no vietnēm. Jauninājumi darbosies, ja vietni pievienosit kā tīmekļa lietojumprogrammu iPhone darbvirsmai.

Izstrādātāji arī instalēja jaunas emocijzīmes, nedaudz atjaunināja lietotni Podcasts, mainīja sadaļas Pārklājums izskatu un pievienoja balss izolāciju balss zvaniem. Tas piešķir jūsu balsij prioritāti un bloķē apkārtējos trokšņus. 

Apple arī optimizēja avāriju noteikšanas funkciju iPhone 14 īpašniekiem un novērsa vairāk nekā 30 programmatūras ievainojamības.

Kad gaidīt

Atjauninājums jau ir sācis viļņveidīgi izplatīties visos atbalstītajos iPhone modeļos. OTA pieejamību varat pārbaudīt viedtālruņa iestatījumos.

Attēls: MacRumors

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Valsts policija aizturējusi trīs nepilngadīgus jauniešus par laupīšanas uzbrukumiem sirmgalvēm un bērniem Liepājā
Next post Kāds informētājs pastāstīja, cik Eiropā maksās flagmanis Motorola Edge 40 Pro ar Snapdragon 8 Gen 2 mikroshēmu un 165 Hz displeju