Lasīšanas Laiks:59 Sekunde(-s)

Apple ir laidusi klajā iOS 18 Beta 2, kas ietver bagātīgo sakaru pakalpojumu (RCS) atbalstu ASV. Tas ļauj iPhone lietotājiem sazināties ar Android lietotājiem, izmantojot Google Messages, izmantojot RCS priekšrocības.

Kas ir zināms

Pēc iOS 18 Beta 2 atjaunināšanas saderīgu operatoru, piemēram, AT&T, T-Mobile un Verizon, lietotājiem pēc noklusējuma ir iespējots RCS ziņapmaiņas slēdzis. Tomēr MVNO lietotājiem, piemēram, Google Fi, šī funkcija nav pieejama. Svarīgi atzīmēt, ka RCS iPhone darbojas neatkarīgi no Android īpašnieka operatora, ja vien RCS ir aktīvs ierīcē.

Google Messages iPhone ierīcē teksta lodziņā tiek parādīts “RCS ziņojums”. Pareizi darbojas piegādes/lasīšanas apstiprinājuma opcijas, ievades indikatori un augstas izšķirtspējas attēlu un videoklipu kopīgošana.

Sarunām, izmantojot RCS, nav end-to-end šifrēšanas (E2EE), ko apzīmē atslēgas ikona ar slīpsvītru. Google plāno ieviest E2EE 1:1 un grupu sarunām Android operētājsistēmā, un Apple plāno pievienot šifrēšanu RCS universālā profila standartam.

Grupu sarunās varat mainīt vārdus un sinhronizēt tos ar visiem dalībniekiem, kā arī atstāt grupu. Tomēr daži iestatījumi, piemēram, pārslēgs “Sūtīt tikai SMS un MMS ziņojumus”, var nebūt pieejami iPhone sarunās.

Paredzams, ka pirms oficiālās iOS 18 iznākšanas rudenī Google atjauninās Messages, lai novērstu pašreizējās neatbilstības un uzlabotu lietotāja pieredzi.

Avots: 9to5Google

Latvijas basketbola izlases potenciālā pretiniece Brazīlija zaudē pārbaudes spēlē Ļubļanā Previous post Latvijas basketbola izlases potenciālā pretiniece Brazīlija zaudē pārbaudes spēlē Ļubļanā
Galaxy SmartTag 2 izsekotājs saņem jaunu atjauninājumu Next post Galaxy SmartTag 2 izsekotājs saņem jaunu atjauninājumu