Lasīšanas Laiks:45 Sekunde(-s)

Saskaņā ar plašsaziņas līdzekļu ziņojumiem Apple Brazīlijā ir sācis pārdot vietēji samontētus iPhone 14 viedtālruņus. Galvenā priekšrocība ir zemāka cena.

Kas ir zināms

Viens no Brazīlijas lietotājiem iegādājās iPhone 14 ar identifikatoru BR/A un marķējumu “Salikts Brazīlijā”. Ķīnā saliktās versijas tiek pārdotas Brazīlijā ar marķējumu BE/A vai BZ/A.

Brazīlijas uzņēmumā Foxconn samontēto viedtālruņu galvenā priekšrocība ir to cena vietējā tirgū. Lietotājs iegādājās iPhone 14 ar 128 GB RAM par 995 USD. Viedtālruņa “importa” versija pamata konfigurācijā maksā aptuveni 1520 USD.

Apple ir savas intereses uzsākt Brazīlijas iPhone 14 ražošanu. Tas samazinās atkarību no Ķīnas laikā, kad pieaug spriedze starp Ķīnas un Amerikas iestādēm. Arī stingrie karantīnas ierobežojumi Ķīnā saistībā ar COVID-19 viedtālruņu pārdošanu vislabāk neietekmē.

Protams, Apple nevar pilnībā atteikties no viedtālruņu montāžas Ķīnā. Tomēr 2023. gadā daži iPhone 15 sērijas modeļi atstās Foxconn Indijas montāžas līniju.

Avots: 9to5mac

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Atklāts Valmieras Valsts ģimnāzijas mācību korpuss un sporta zāle
Next post Motorola Edge+ (2023) – Snapdragon 8 Gen 2, 165 Hz OLED displejs, 60 MP pašportretu kamera un IP68 par 800 ASV dolāriem