Lasīšanas Laiks:51 Sekunde(-s)

Neskatoties uz to, ka līdz iPhone 15 viedtālruņu izlaišanai vēl ir vairāk nekā seši mēneši, iekšējā informācija par nākotnes flagmaņiem publicē arvien vairāk informācijas. Tātad par viedtālruņu dizainu runāja ShrimpApplePro, kam ir laba pieredze precīzas informācijas izpaušanā par Apple plāniem.

Ko sagaidīt

Pēdējos gados iPhone tālruņi ir ieguvuši gandrīz tādu pašu dizainu ar asām malām. Bet šogad, pēc kāda iekšējās informācijas, tas mainīsies. Pēc viņa teiktā, visi četri iPhone 15 modeļi saņems izliektas malas, tāpat kā agrākie priekšgājēji. Tajā pašā laikā negaidiet nekādus ūdenskrituma ekrānus — displeji paliks plakani. Rezultātā sīkrīki izskatīsies kā Android viedtālruņi un pat Apple Watch Series 7 un Series 8 viedpulksteņi.

Turklāt iPhone 15 Pro un 15 Ultra vajadzētu iegūt plānākus apmales ap displeju. Kas attiecas uz Dynamic Island iecirtumu, 2023. gadā tas būs pieejams visiem iPhone saimes locekļiem, nevis tikai Pro versijām, kā tas bija 2022. gadā.

Iekšējā informācija arī saka, ka Apple saglabās to pašu ekrāna izmēru, tas ir, jūs varat sagaidīt divus viedtālruņus ar 6,1 collu diagonāli un divus ar 6,7 collām.

Avots: @VNchocoTaco

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Microsoft pievieno jaunu skaļuma mikseri operētājsistēmā Windows 11, gandrīz tādu pašu kā EarTrumpet
Next post Insider: OnePlus izstādē MWC 2023 prezentēs noslēpumaina koncepta viedtālruni