Lasīšanas Laiks:55 Sekunde(-s)

Taizemes boksa treneris Džeimijs Alleins no Sidnejas (Austrālija) sociālajos tīklos dalījās ar smieklīgu stāstu, kurā viņš iekļuva sava viedpulksteņa Apple Watch dēļ.

Kas šoreiz
Tajā rītā Džeimijs veica treniņu savam klientam. Neizskatījās, ka kaut kas varētu pasliktināties, kad sporta zālē ielauzās aptuveni 15 bruņoti policisti, bet ārpusē bija palikušas vairākas ātrās palīdzības automašīnas. Tiesībsargājošās iestādes paziņoja, ka ir saņemts ziņojums par apšaudi.

Interesantākais, ka SOS signāls nāca no Džeimija telefona, lai gan treniņa laikā viņš to nemaz nebija uztvēris.

Tad treneris saprata, kas patiesībā ir noticis. Acīmredzot darbības laikā viņš nejauši nospieda Apple Watch pogu un tādējādi ieslēdza balss asistentu Siri. Pēc brīža Džeimijs noņēma pulksteni no rokas, taču Siri, šķiet, neizslēdzās, “noklausoties” sarunas.

Treniņa laikā vīrietis klientam deva dažādas komandas, tostarp atkārtoja frāzi “1-1-2”, kas nozīmē sitienu kombināciju. Siri dzirdēja arī tādas frāzes kā “labs sitiens” un nolēma, ka lietotājam nepieciešama palīdzība. Viņa piezvanīja uz neatliekamās palīdzības dienestu 112, kas ir sava veida analogs 911.

Operators nolēma, ka sporta zālē notikusi šaušana vai pašnāvības mēģinājums, un nosūtīja uz adresi policiju un mediķus.

Avots: andrew_ptjmuaythai

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Tecno Phantom Vision V: salokāms viedtālruņa koncepts ar 10,1″ elastīgu bīdāmu displeju
Next post Kopš ziemas saulgriežiem diena kļuvusi par stundu garāka