Arnolds Švarcenegers: Terminators vēl nav beidzies

Bijušais Kalifornijas gubernators, slavenais kultūrists un aktieris Arnolds Švarcenegers ir gatavs pacelt savu radošo spēju uz nākamo līmeni, debitējot televīzijā komēdijseriālā Fubar, kura pirmizrāde notiks 2023. gada 25. maijā. Pēc pāris nedēļām straumēšanas serviss Netflix (Netflix) laiž klajā trīsdaļīgu dokumentālo filmu “Arnolds”, kas stāsta par viņa dzīvi. To gaidot, Arnolds Švarcenegers intervijā dalījās savās sajūtās par dzīvi pēc “Terminatora” un tuvākās nākotnes plāniem, vēsta The Hollywood Reporter .

Ikviens zina tavus hitus, bet kura loma ir nenovērtētākā?

Es domāju, ka “Pēdējais darbības varonis”. Viņš tika sists krustā, pirms kāds viņu ieraudzīja. Tas bija burtiski politisks uzbrukums, jo es aģitēju bijušā prezidenta Džordža Buša labā, bet Bils Klintons uzvarēja. The Last Action Hero bija lielisks, tas nebija šedevrs, taču tas tika nepārprotami novērtēts par zemu. Tagad arvien vairāk cilvēku skatās un saka: “Man patīk šī filma.” Es saņemu novēlotus uzslavas, tāpēc es zinu, ka tā ir patiesība. Un viņš atnesa naudu, tas man vienmēr bija svarīgi. Jo tas ir šovbizness, vai ne?

Terminatora franšīze — šķiet, ka tagad viss ir beidzies?

Franšīze vēl nav beigusies. Man viss ir beidzies. Es saņēmu vēstījumu skaļi un skaidri, ka pasaule vēlas virzīties uz priekšu, kad runa ir par The Terminator. Kādam ir jānāk klajā ar lielisku ideju. Terminators lielā mērā ir noteicis manus panākumus, tāpēc es vienmēr esmu pret to izturējies ar lielu mīlestību. Pirmās trīs filmas bija lieliskas. Ceturtajā es nepiedalījos, jo biju gubernators. Piektais un sestais, cik zinu, īpaši negāja pie skatītājiem. Taču sapratām, ka tā būs, jo nebija pieklājīga scenārija.

Pēdējā lieta, ko lielākā daļa aktieru vēlas, ir būt saistītai ar frāzēm, kas viņiem visur seko. Un tomēr tu pieņēmi savējo. Ko tev šobrīd nozīmē vārdi “Es atgriezīšos”?

Es to uztveru kā nejaušību (smejas). Mēs ar Džimu Kameronu apspriedām, kā izrunāt šo frāzi, jo man bija grūti pateikt anglisko “I will”. Tāpēc es ierosināju: “Manuprāt, pareizāk ir teikt: “Es atgriezīšos.” Kamerons teica: “Vai jūs tagad esat scenārists? Tas ir tikai vārds. Nemāciet man rakstīt. Es jums nesaku, kā rīkoties.” Un tad es neizturēju: “Jā, tu man saki, kas man jādara katru sasodīti minūti! Par ko tu vispār runā?!” Viņš beidzot teica: “Arnold, vai jūs domājat, ka šī frāze ir neparasta? Tā nav. To izceļ tas, ka jūsu balss nelīdzinās manai vai Čārlija balsij. Tieši tāpēc tā darbojas.” Darīsim tā. . Jūs vienkārši atkārtojiet to 10 reizes. Sakiet savādāk. Es turpināšu filmēt. Tad mēs izvēlēsimies vienu.” Tā tas viss notika.

Tad iznāk filma. Es staigāju pa Centrālparku. Pienāk puisis un prasa rindu. Un pirms dažām dienām es slēpoju Aspenā, un konsjeržs ieradās pie manis ar tādu pašu lūgumu. Lūk, pie kā tas viss noveda. Tas, protams, ir pārsteidzoši. Bet es esmu pēdējais, kurš izbola acis un saka: “Ak, es nevēlos salīdzināt sevi ar saviem varoņiem vai izmantot līniju no savām filmām.” Pie velna, Klints Īstvuds mēdza paņemt drēbes no savām filmām un pēc tam valkāt tās visas. Tātad, kāpēc man būtu jāuztraucas, izmantojot vienu frāzi?

Pēdējā laikā jūs vairāk runājat tiešsaistē, kļūstot par ietekmīgu emuāru autori.

Apkārt ir tik daudz negatīvisma. Internets ir piepildīts ar negatīvismu. Kad tu izsaki cilvēkiem komplimentus, pieņemsim, ka kāds zaudē 200 mārciņas, bet tu saki: “Apsveicam”, viņi atbild: “Ak, Dievs, tu esi labākais puisis pasaulē.” Cilvēki novērtē laipnus vārdus un atbalstu vairāk nekā jebkad agrāk. Es vienmēr cenšos atrast veidu, kā padarīt pasauli labāku un būt noderīgs.

Jūsu varonis seriālā “Fubar” ir šķīries, un viņa laulība izjuka, jo viņš krāpās. Vai tas bija apzināti autobiogrāfisks?

Ir sajūta, ka tā ir dokumentālā filma. Atšķirība ir tāda, ka šovā viņš to neuzskata par krāpniecību, jo pavedināšana bija CIP aģentu profesijas sastāvdaļa. Viņa sieva aizgāja, jo viņš nekad nebija mājās, un tagad viņš ir tādā dilemmā ar savu meitu, jo viņai ir tāds pats darbs un tas sabojās arī viņas attiecības. Bet manā īstajā laulībā tā bija mana vaina. Tā bija mana neveiksme. Arī seriālā viņš joprojām ir dziļi iemīlējies savā sievā.

Vai jums pietrūkst savas laulības?

Nē. Sākumā bija ļoti grūti. Galu galā jūs virzāties tālāk. Man ir brīnišķīga draudzene Hetere Miligana, kura ir ļoti veiksmīga savā profesijā. Es patiešām lepojos ar viņu un mīlu viņu. Tajā pašā laikā es izturos pret sievu ar maigumu. Mēs ar viņu esam patiešām labi draugi un ļoti tuvi, un mēs ļoti lepojamies ar to, kā audzinājām savus bērnus. Lai arī mums bija šī drāma, mēs kopā svinam Lieldienas, Mātes dienu, Ziemassvētkus, visas dzimšanas dienas – visi kopā. Ja ir Oskars par šķiršanos, Marija un man tas jāsaņem par to, ka mūsu problēmas vismazāk ietekmē bērnus. Maigums un laipnība, ko tajos redzat, ir no manas sievas. Disciplīna un darba ētika ir no manis.

Skatoties uz priekšu, vai ir kādi jaunumi par trīnīšiem?

Džeisons Reitmens visu sabojāja! Džeisons Reitmens burtiski apturēja projektu, kad nomira viņa tēvs. Viņa tēvs ļoti vēlējās uzņemt turpinājumu. Es ļoti gribēju to izdarīt. Denijs DeVito ļoti vēlējās to izdarīt. Mums bija finansējums. Kad viņa tēvs nomira, Džeisons teica: “Man nekad nav patikusi šī ideja,” un atteicās no tās.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Related posts

Plastilīna trakums: animācijas filma Wallace & amp; Gromit: Vengeance Most Fowl pirmizrādi piedzīvos Netflix 3. janvārī

Animācijas filmas “Straume” skatītāju skaits sasniedzis jau 15 000

88 gadu vecumā mūžībā devies franču kino leģenda Alēns Delons

Šī vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi. Mēs pieņemam, ka jūs ar to piekrītat, bet jūs varat atteikties, ja vēlaties. Lasīt vairāk