Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 36 Sekunde(-s)

Astrologi iepazīstina, kāds ir katras Zodiaka zīmes ideālais partneris. Tā kā attiecības ir mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa, tas, ko mēs patiešām vēlamies un kas mums ir vajadzīgs, ir atkarīgs no mūsu personības.

AUNS

Aunam vajadzīgs partneris, kas ļauj viņu vadīt. Attiecībās viņiem nepieciešams azarts un piedzīvojumi. Viņiem patīk iet pastaigās un nodarboties ar fiziskām aktivitātēm (riteņbraukšana, skriešana, vingrošana).

VĒRSIS

Vērsis vēlas partneri, kas prot novērtēt finansiālo drošību un saistības. Viņam nepieciešams arī kaislīgs partneris, kas ir romantisks un juteklisks.

DVĪŅI

Dvīņiem ir nepieciešams partneris, kurš arī novērtē interesantu komunikāciju un ir ļoti sabiedrisks, rotaļīgs, spontāns un elastīgs.

VĒZIS

Vēzis no partnera sagaida, lai viņš ir uzmanīgs un gādīgs, tāds, kas liks justies droši un izpratīs ģimenes vērtības.

LAUVA

Lauvai vajadzīgs partneris, kurš patiesi zina, kā mīlēt, kurš ir rotaļīgs un jautrs, kurš viņam būs labākā kompānija.

JAUNAVA

Jaunava mirdz ar partneri, un tas viņam palīdzēs sakārtot savu dzīvi. Tas viņam palīdz grūtos brīžos. Tas viņu iedvesmo ticēt dzīvei.

SVARI

Svariem vajadzīgs partneris, kurš zina, kā reaģēt atbilstoši otras puses noskaņojumam. Arī tāds, kas ir dinamisks un vienmēr gatavs darbībai. Partneris, kas savas attiecības liek pirmajā vietā.

SKORPIONS

Skorpionam ir vajadzīgs uzticams partneris, uz kuru var paļauties. Attiecībās ir svarīga arī tuvība, jo tā palīdz kontrolēt spēcīgas emocijas.

STRĒLNIEKS

Strēlnieks mirdz ar partneri, kuram ir plašs skats uz dzīvi un elastība. Kuram ir brīvs un spontāns gars, kas vienmēr vēlas uzzināt vairāk.

MEŽĀZIS

Mežāzim vajadzīgs uzmanīgs un gādīgs partneris. Tas palīdz viņam būt optimistiskam un paskatīties uz dzīves gaišo pusi. Mežāzim ir ļoti svarīga stabilitāte.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīram ir vajadzīgs partneris, kurš nemēģina viņus kontrolēt vai mainīt. Kas mīl savu unikālo personību un arī tāds, kas dzīvē ienes kaislību un siltumu.

ZIVIS

Zivīm vajadzīgs partneris atbalstošs un praktisks partneris. Kāds, kurš novērtē empātiju un nebaidās ienirt emociju ūdeņos. Kāds, kurš vajadzības gadījumā var viņus maigi atgriezt realitātē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Trīs Zodiaka zīmju vīrieši, kurus līdz altārim dabūt būs grūti
Next post Medijs: vairākas ES dalībvalstis vēlas mīkstināt sankcijas pret Krieviju