Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 19 Sekunde(-s)

Astrologi prognozējuši, kurām Zodiaka zīmēm 2024. gads ir labs laiks, lai apprecētos. 

Auns

Auni ir ugunīgi un azartiski, un viņus kontrolēt nav iespējams. Taču tieši šis īpašību kopums viņus padara neatvairāmus. Auniem nākamais gads var atnest pārsteigumus, un vien no tiem ir iestūrēt laulības ostā. Vislielākās izredzes precēties ir gada pirmajā pusē. 

Vērsis

Vērsis ir pazīstams ar savu stabilitāti, taču 2024. gadā astrologi prognozē viņiem lielas pārmaiņas personīgajā dzīvē. 2024. gadā ir liela iespējamība izbeigt esošās attiecības, taču tas var būs tikai uz labu. Var nākt jauns partneris, bet tikpat labi ar esošo partneri, ar kuru šķietami attiecības ir beigušās, tās būs iespējams sākt pilnīgi no jauna. Kaislības norims un viņi domās par mīlestību un cieņu. Tas viņus atgriezīs vēl harmoniskākā savienībā. Tālāk sekos izlīgums, tad kāzas.

Vēzis

Vēzis ir viena no visjūtīgākajām Zodiaka zīmēm, kura vienmēr gatava palīdzēt. Vēlme rūpēties par savu partneri un veltīt sevi otram var izvirzīties priekšplānā 2024. gadā. Astrologi iesaka esošās attiecības 2024. gadā noformēt oficiāli. 

Skorpions

Skorpionu vada kaislība, un tieši tas piesaistīs esoši vai topošo partneri spert nozīmīgus soļus. Šobrīd attiecībās esošā romantika un bauda novedīs pie nākamā attiecību posma – kāzām. Atstāj pagātnē to, kas nav izdevies.

Mežāzis

Neatlaidīgo un ambiciozo Mežāzi nevar apturēt, kad viņš kaut ko nolemj, viņš dodas to sasniegt, un 2024. gadam viņš ir nolēmis nokārtot savu ģimenes stāvokli. Ja Mežāzis var būt nedaudz jutīsies emocionāli apmaldījies, tad savstarpēja cieņa un sapratne viņu noteikti pārliecinās, ka ir pienācis laiks precēties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Astroloģiskā prognoze visām Zodiaka zīmēm no 20. līdz 26. novembrim
Next post Dažviet Latvijā jau notiek zemledus makšķerēšana