Lasīšanas Laiks:5 Minute(-s), 16 Sekunde(-s)

Horoskopi visām Zodiaka zīmēm no 27. novembra līdz 3. decembrim.

AUNS

Kā gribētos sakrāmēt ceļasomu un doties pasaules plašumos. Ziemīgais rudens mazliet spiež pie zemes, rada smaguma sajūtu plecos un dvēselē smeldzīgu apcerīgumu. Reizēm arī tas ir vajadzīgs, bet, ja iespējams, tad paņem garākas brīvdienas un aizbrauc uz kādu siltu un saulainu zemi smelties iedvesmu. Ja nekur nedodies, tad koncentrē spēkus un enerģiju peļņas jautājumiem. Dažādas idejas pār tevi var nolīt kā zvaigžņu lietus – spožas un vilinošas. Ir jāķeras pie jauniem projektiem vai jāmaina darbs. Brīvajā laikā pievērsies attiecību tēmai – atver sirdi romantikai un daudzkrāsainām emocijām.

VĒRSIS

Čaklais darba darītājs sasparojies jauniem apvāršņiem. Kā latviešu literatūras klasikā, pasakā par Dullo Dauku – tik ļoti gribas redzēt, kas atrodas tur aiz horizonta. Kāp ārā no ierastās komforta zonas un pasaule sadosies rokās, lai palīdzētu realizēt ieceres. Lai arī cik ambiciozas tās būtu. Darbā vai biznesā atradīsies domubiedri, ar kuriem saprasties no pus vārda. Sekmīgs laiks arī sponsoru meklējumiem un projektu rakstīšanai un fondu finansējuma meklēšanai. Brīvajā laikā gribēsi šo un to pārkārtot mājas saimniecībā. Tāpat arī ar prieku saimniekosi virtuvē, brīvdienu maltītei izmēģināsi jaunas receptes un savējo lokā jutīsies ļoti omulīgi.

DVĪŅI

Ļoti svarīga darba tēma, un nežēlosi enerģiju, lai pienākumus paveiktu pēc iespējas labāk. Tev allaž galvā tūkstošs ideju un kādas no tām izrādīsies ļoti noderīgas. Kolēģi būs pārsteigti – kā arī racionālās lietās iespējams atrast tik veiksmīgus un kreatīvus risinājumus. Liela nozīme būs izglītībai un no tās atkarīgi ienākumi. Darba devējiem parādi visas savas prasmes un mērķē uz augstāku amatu. Vai arī biznesā veic tirgus analīzi un atklāsi kādu brīvu nišu, kur izpausties. Brīvdienās vēlams izdomāt aizraujošu pasākumu kopā ar mīļoto, kaut kur aizbraukt, tvert jaunas emocijas un spilgtus iespaidus.

VĒZIS

Ieskatīsies makā, kontā un komunālo maksājumu rēķinos un pierē parādīsies rūpju rieva… Neuztraucies, jo problēmas grūti atrisināt tiem, kas neko nedara – taču to nevar teikt par tevi. Vienmēr prātā ir kāds rezerves plāns. Tad liec to lietā, un sekmīgi veidosies darījumu kontakti un ir iespējas noslēgt kādu jaunu, ienesīgu vienošanos. Tikai, kad darīšana ar finansēm, visu noformē juridiski korekti, jo Temīda ir bezkaislīga un neprecizitātes var radīt problēmas. Privātajā dzīvē pievērs uzmanību bērnu vēlmēm un atbalsti viņu centienus. Sirdslietās dažādas apcerīgas pārdomas. Kad tiksi skaidrībā ar sevi, izrunājies ar mīļoto.

LAUVA

Tavai balsij profesionālajā vidē ir svars un šonedēļ tā, iespējams, būs jāliek lietā. Pēkšņi var atklāties, ka kaut kas svarīgs tiek spriests un lemts bez tevis. Dari zināmu savu viedokli, ja arī konkrētā brīdī neviens to nelūdz. Kolēģi ieklausīsies, un tas var palīdzēt atrisināt kādu sarežģītu situāciju. Radošais potenciāls būs augstā līmenī, un var pavērties jaunas iespējas. Svarīga būs arī sirdslietu joma. Var ciešāk nostiprināties esošās attiecības vai rasties jaunas simpātijas. Nedēļas nogalē rūpes par mājas saimniecību. Nevajadzētu visu uzņemties darīt pašam, bet pienākumus sadalīt godīgi starp tuviniekiem.

JAUNAVA

Strādā aktīvi un enerģiski, tad daudz paspēsi un par paveikto būs gandarījums. Tavas idejas varētu tikt novērtētas augstāk, nekā gaidīji. Tas dos motivāciju darboties vēl aktīvāk. Taču, ja kaut kas neizdodas, kā iecerēts, neņem pie sirds, tie tādi dzīves sīkumi. Finanšu lietās arī veiksies tīri labi, bet nevajag pārāk tērēties. Lai pēkšņi izbrīnā neieplešas acis: kur tā nauda palika? Slēdzot darījumus, noformē visu oficiāli un neatstāj neko nejaušību ziņā. Attiecībās valdīs ugunīgas kaislības – ir laiks baudīt dzīvi. Taču brīvdienās arī šis un tas mājās jāapdara.

SVARI

Tu jau zini, cik daudz var panākt ar laipnību un smaidu. Un šonedēļ tavas spējas atstāt patīkamu iespaidu atvērs daudzas durvis. Sekmīgi atrisināsi samilzušus jautājumus profesionālajā jomā. Tas tiks pamanīts un varbūt saņemsi interesantu piedāvājumu. Tikai karjerā un biznesā visu rūpīgi izvērtē un neko nesasteidz. Kā mēdz teikt: ātri skriesi, ātri klupsi. Ļoti iespējams, ka šķietami pievilcīgajā variantā slēpjas pamatīgi zemūdens akmeņi. Attiecību jomā valdīs harmonija. Ar mīļoto cilvēku runāsiet vienā valodā un sapratīsieties teju vai no pus vārda. Nedēļas nogalē sarīko sirsnīgu pasākumu divatā.

SKORPIONS

Ja ko darīt – tad ar vērienu un tā, lai visi uzzina un bankas konts pildās. Šonedēļ nebūsi mierā ar mazumiņu un sapņosi par lieliem plāniem. Un ne tikai sapņosi. Dienas ritēs trauksmaini: daudz lietišķu un draudzīgu kontaktu, sarunas, tikšanās un sabiedriskās aktivitātes. Straujajā ritmā jutīsies kā zivs ūdenī, un kontaktēšanās ar cilvēkiem dos emocionālo pacēlumu. Pieņemot svarīgus lēmumus, paļaujieties ne tikai uz prātu, bet arī uz intuīciju. Svarīgu vietu ieņems sirdslietas – no tām lielā mērā atkarīgs garastāvoklis. Neapspriediet privāto dzīvi ar citiem.

STRĒLNIEKS

Darbā situācija nemierīga. Var mainīties darbu ritms un apstākļi: kādam jauni kolēģi, kas jāapmāca, kādam jauna vadība, kādam izmaiņas pienākumu sarakstā. Uztver to visu mierīgi, bez stresa, jo vēlāk var izrādīties, ka viss ir noticis uz labu. Bankas kontā var parādīties lielāka summa, kas tīkami priecēs sirdi. Iespējama arī sekmīga sadarbība ar ārzemēm vai sekmīgs komandējums. Nedēļas nogalē izvairies no bohēmiskām izklaidēm un bezmērķīgiem tusiņiem, vairāk jāpievēršas mājas dzīvei un attiecībām. Ar mīļoto cilvēku sarīko romantisku vakaru sveču gaismā. Ja radušās kādas pārdomas, atklāti izrunājieties.

MEŽĀZIS

Lietišķiem jautājumiem var pieiet ar radošu piesitienu – galvenais uzdrīkstēties. Derētu izkāpt no komforta zonas un izmēģināt spēkus jaunā spēles laukumā. Panākumi un ienākumi atkarīgi no idejām. Radošums, protams, nenozīmē kaut kur „peldēt” un strādāt „kā iedvesma liek”, tādā gadījumā gan darbā iespējamas neskaidrības un jukas. Finanšu tēma būs aktuāla, rēķināsi, lai pietiek visam, ko esi ieplānojis. Iegādājoties ikdienas saimniecības preces, ievēro mērenību. Privātajā dzīvē tieksies pēc harmonijas un saskaņas. Daudz pozitīvu emociju, esot ģimenē, kopā ar otro pusīti un bērniem.

ŪDENSVĪRS

Dienas kā amerikāņu kalniņi – augšā lejā, augšā, lejā. Tev patīk, ja apkārt notikumu virpulis, tomēr kādā brīdī tas šķitīs par traku. Vajag apstāties, ievilkt, elpu, noskaitīt līdz desmit un tad atkal sākt darboties. Paredzamas lietišķas sarunas un jauni kontakti. Ar smaidu un personīgo pievilcību atvērsi durvis uz cilvēku sirdīm. Ja saņem vilinošu karjeras piedāvājumu, rūpīgi izvērtē visus apstākļus un runā par finansēm. Zināsi, kā ar naudu rīkoties, un kā to pavairot. Privātajā dzīvē garlaicīgi nebūs. Simpātijas dzirkstīs, taču nemeties piedzīvojumos un nerīkojieties pārsteidzīgi.

ZIVIS

Radoši iedvesmojošs noskaņojums. Brīži vienatnē palīdzēs sakārtot domas, tomēr pārāk gremdēties apcerēs nav vēlams. Vajag noformulēt idejas un darboties. Tad tas vilciens sāks kustēt ar pilnu jaudu. Profesionālie pienākumi paņems daudz enerģijas, bet ir iespējas parādīt sevi no labākās puses. Vienīgi neiesaisties strīdos ar vadību, un īpaši uzmanīgam jābūt, ja darbs saistās ar ārzemju tēmu. Brīvajā laikā derētu padomāt par jauniem apvāršņiem un pozitīvām pārmaiņām dzīvē. Būtu jauki ar savu otro pusīti kaut kur aizbraukt un izbaudīt atpūtu ārpus ierastās vides. Brīvajiem ļaudīm ceļā iespējama aizraujoša tikšanās.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Kāpēc trīskrāsainie kaķi ir īpaši un nes veiksmi
Next post Pirmdienas horoskops: 27. novembris