Lasīšanas Laiks:43 Sekunde(-s)

Kopš ASUS ROG Phone 6D izlaišanas ir pagājuši pieci mēneši, taču Taivānas uzņēmums gatavojas prezentēt jaunas paaudzes modeli. Tā nosaukums ir ASUS ROG Phone 7D.

Kas ir zināms
Šodien, 10. martā, viedtālrunis tika testēts Geekbench 5 etalonmērījumā. Datu bāze norāda, ka viedtālrunis ir aprīkots ar Snapdragon 8 Gen 2 procesoru, 16 GB RAM un darbojas ar operētājsistēmu Android 13.

Honor Magic 5 parādījās Geekbench 5 pagājušā mēneša beigās. Vienkodolu rādītājs bija 1490 punkti un daudzkodolu rādītājs – 4584 punkti. Tas ir standarta rezultāts lielākajai daļai viedtālruņu, taču Samsung Galaxy S23 Ultra uzrādīja augstākus rezultātus – attiecīgi 1800 un 4900.

Savukārt ASUS ROG Phone 7D parādīja, ka pilnībai nav robežu, pat ja jaunais flagmaņa līmeņa procesors parādīsies tikai gada otrajā pusē. Spēļu viedtālrunis ieguva 2012 punktus vienkodolu testā un 5697 punktus daudzkodolu režīmā. Salīdzinot ar lielāko daļu modeļu, tas ir attiecīgi par 33% un 22% vairāk.

Avots: MySmartPrice

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Microsoft atjaunina pieejamības asistentu pakalpojumā Microsoft 365
Next post Hogvarts Legacy izstrādātāji dalās ar panākumiem: spēlētāji Burvju skolā pavadījuši 406 miljonus stundu un uzvarējuši vairāk nekā 2 miljardus tumšo burvju