Atjauninātais Audi A5 Sportback ir atkal redzams kamerā

Loading

Saskaņā ar provizoriskiem datiem vācu zīmola pārveidotais liftbeks tiks prezentēts 2024. gadā.

Audi sāka A5 kupeja, kabrioleta un liftbacka ražošanu 2007. gadā, un pašreizējās otrās paaudzes versijas sāka ražot 2017. gadā. Par modeļa paaudzes maiņu pagaidām netiek runāts, taču restilētā versija jau tiek izstrādāta. Atjauninātā Audi A5 Sportback testa mūli jau ir pamanījuši fotogrāfi, un tagad topošais jaunums atkal ir devies izbraucienā ar kameru.

Attēlā: atjauninātā Audi A5 Sportback prototips.
Šoreiz maskētais prototips tika izbraukts pa valsts ceļiem Eiropas dienvidos. Spānijas izdevums Motor.es ir dalījies ar mums ar svaigiem atjaunotā A5 Sportback attēliem. Kamuflāžas plēve joprojām aizsedz pamatīgu daļu no eksterjera detaļām, taču daži elementi tomēr ir redzami.

Domājams, ka atjauninātā liftbacka eksterjers tiks veidots saskaņā ar stilu, ko Audi ievēro, izstrādājot savus jaunākos un nākotnes modeļus. Paredzams, ka restilinga gaitā A5 Sportback kļūs lielāks: iespējams, tā garums un garenbāze “pieaugs” (par cik tieši, pagaidām netiek precizēts).

Attēlos redzams režģis ar lielu bišu šūnu formas rakstu, kas saglabājis sākotnējo sešstūra formu, bet vienlaikus nedaudz saīsināts, padarot to horizontālā plaknē izstieptu. Priekšējiem lukturiem, visticamāk, būs cita forma un jauns “pildījums”. Priekšējā bampera apakšējā daļā redzama jauna centrālā gaisa ieplūdes atvere.

Aizmugurējā daļa joprojām ir paslēpta aiz stingras maskas, taču izplūdes sistēmas izvietojums un forma, šķiet, ir nemainīga. Starp citu, jau iepriekš publicējām atjauninātā Audi A5 Sportback renderējumu: saskaņā ar to, visticamāk, liftbekam būs plānākas un gludākas gaismas; tās apvienos vidū sašaurināta josla, savukārt aizmugurējā optika, visticamāk, būs ar citu rakstu.

Atjauninātā A5 Sportback interjers fotogrāfiem vēl nav parādījies. Domājams, ka atjauninātais A5 Sportback iegūs jaunu virtuālo instrumentu paneli, atšķirīgu priekšpusi, kā arī modernizētu informācijas un izklaides sistēmu ar lielu skārienjūtīgo ekrānu.

Sākotnējās ziņas liecina, ka modeļu klāstā saglabāsies benzīna un dīzeļdzinēji, kas darbosies tandēmā ar 48 voltu startera ģeneratoru, kā arī uzlādējamie hibrīddzinēji. Pārveidotais Audi A5 Sportback, visticamāk, tiks prezentēts 2024. gada otrajā pusē, savukārt “dzīvā” pārdošana Eiropas tirgū varētu sākties 2025. gada sākumā.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.

Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.
Pievienojies un saņem svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas!
Šis ir laiks, kad objektīva informācija par notiekošo ir svarīgāka nekā jebkad agrāk. Mēs jums sniegsim šādas ziņas. Apstipriniet savu vēlmi saņemt ziņas, nospiežot pogu "Pievienojies", un jūs nepalaidīsiet garām svarīgu informāciju par notiekošo Latvijā un pasaulē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tulkot »

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: