Atjaunots Dzirnavu, Turgeņeva un Abrenes ielas krustojums

0
(0)

Satiksmi Dzirnavu, Turgeņeva un Abrenes ielas krustojumā plānots atjaunot jau šodien, informēja būvniecības uzņēmuma BeReRix pārstāvji.

Būvnieki ziņo, ka pašreizējie satiksmes ierobežojumi pie dzelzceļa pārvada Dzirnavu ielā tiks atcelti un satiksmei tiks atvērts divu joslu ielas posms.

Gājēju kustība jaunā dzelzceļa pārvada būvniecības laikā tiks organizēta drošās nožogotās gājēju zonās.

Vienlaikus būvnieki norāda, ka Dzirnavu ielas posmā darbi turpinās un Dzirnavu ielas profila pilnīga pabeigšana plānota nākamajā būvniecības posmā, kad tiks izbūvēts ziemeļu dzelzceļa pārvads.

Kā informē būvnieks, dzelzceļa pārvada konstrukciju apstrādes noslēguma posmā Lāčplēša ielas rajonā no 3. novembra naktī satiksme Lāčplēša ielā vairs netiks ierobežota.

Iepriekš tika ziņots, ka piekļuve dzelzceļa peroniem pēc projekta īstenošanas tiks atvērta no dzelzceļa estakādes austrumu puses, izņemot izbrauktuves uz “Rail Baltica” peroniem, kas joprojām būs no dzelzceļa stacijas puses. No Dzirnavu ielas līdz Rīgas Centrālajai dzelzceļa stacijai un gar Lāčplēša ielu nākotnē cilvēkus ar redzes traucējumiem vadīs taktilā josla. Paralēli dzelzceļam tiks izbūvēts veloceliņš.

Savukārt Dzirnavu ielas pārvada pārbūve Rail Baltica projektā plānota vairākos posmos: pēc pārvada dienvidu daļas izbūves plānots uzsākt esošās infrastruktūras demontāžu pārvada ziemeļu daļā.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »