Atklās cirka festivālu “Re Rīga!”

0
(0)

Ar klauna “Cronopio” izrādi “Pačamamo” šodien plkst.17.30 tiks atklāts cirka festivāls “Re Rīga!”,informēja Rīgas cirka pārstāve Zane Volkinšteine.

Videi pielāgotā izrāde, kas norisināsies Rīgas cirka pagalmā, ir stāsts par kādu ne īpaši veiklu ceļotāju, kura koferī satilpinātas gan noderīgas, gan pavisam savdabīgas lietas.

Savukārt Rīgas cirkā plkst.18.25 notiks Francijas žonglēšanas un dejas apvienības “Cie Monad” izrāde “Yin Zero”.

Festivāla pirmo dienu noslēgs ar somu cirka mākslinieču apvienības “Recover Laboratory” darbizrādi “Par trīs mazāks” plkst.20 Rīgas cirkā.

Laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivālā “Re Rīga!” šogad notiks līdz 20.augustam, un tā galvenā uzmanība veltīta klaunādes, objektu manipulācijas un žonglēšanas izrādēm.

Festivāla programmā iekļautas gan maksas, gan bezmaksas, gan ģimenes, gan pusaudžiem un pieaugušajiem adresētas izrādes. Šoreiz viesi nākuši no dažādiem pasaules reģioniem – no Katalonijas, Spānijas, Francijas, Zviedrijas, Somijas, Argentīnas un Baltijas valstīm.

Šovasar festivāls “Re Rīga!” notiks 11.reizi un aicinās uz sālsmaizi nesen renovētajā Rīgas cirka arēnā, kur svinēs ierašanās tēmu – atgriešanos atjaunotajās mājās, ierašanos jaunā vai jau pazīstamā zemē un ierašanos neparastā un varbūt pat neiespējamā pasaulē.

Festivāla programmā iekļautas arī vairākas bezmaksas meistarklases – esošajiem un topošajiem cirka māksliniekiem, kam tiek piedāvāta iespēja iepazīt laikmetīgo žonglēšanu, kā arī izrāžu veidošanu ārpus tam paredzētām telpām. Ir īpaša meistarklase jaunajiem skatuves māksliniekiem. Savukārt esošajiem un topošajiem skatuves mākslu kritiķiem pieejama cirka kritikas meistarklase.

 

 

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »