Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 54 Sekunde(-s)

Parkett ir ieguvis pusotra litra turbo četru dzinēju no sava “foršā” brāļa. Tajā pašā laikā modelim joprojām ir bāzes 1,4T motors, taču lētākajam krosoveram tagad nevar izvēlēties kārbu.

Dzimtajā Ķīnā kompaktais krosovers Geely Binyue (Krievijā modelis tiek dēvēts par Coolray) šodien eksistē divās hipostāzēs: vienlaicīgi tiek pārdoti 2021. un 2022. gada automobiļi pēc restilinga, un, lai tos nesajauktu, otrajai versijai – ar lielāka mēroga modifikācijām – ir piešķirts “vārds” Cool. Uzņēmums negrasās atteikties no parketa automobiļa bez priedēkļa – šāds krustojums ir modernizēts. Oficiāls paziņojums par atsvaidzināto “tikai” Binyue izskanēja pirms dažām dienām, tagad pārdošana sākusies Celestial.

Geely Binyue pēc restilinga 2021. gadā un Geely Binyue Cool
Galvenās izmaiņas ir zem motora pārsega. Geely Binyue ir saņēmis 1,5 benzīna turbo četru cilindru dzinēju, kas jau no sākuma ir pieejams Binyue Cool (dzinējs ir no Aurobay, kas ir Geely un Volvo kopuzņēmuma). Dzinējs attīsta 181 ZS un 290 Nm, tas ir apvienots ar septiņu pakāpju divu sajūgu robotizētu transmisiju (7DCT). Tādējādi lētākais “tikai” Binyue ir saņēmis tādu pašu četru cilindru 1,4 turbomotoru ar 141 ZS un 235 Nm (Gili izstrādājums), lai gan tagad nav iespējams izvēlēties kārbu: bāzes dzinējs ir savienots tikai ar sešpakāpju manuālo (iepriekš varēja izvēlēties 6DCT). Piedziņa vienmēr ir priekšējo riteņu piedziņa. Jāatzīmē, ka iepriekš Binyue bija pieejams arī Volvo 1,5 turbomotors (177 ZS, 255 Nm), taču tas jau sen tika izņemts no Ķīnas piedāvājuma (eksporta Coolray joprojām ir šis motors).

Jaunajā modeļu gadā modelis ieguva arī citādu radiatora režģi – tā šūnu vietā ir vertikālas joslas un pazudusi papildu “apmale”. Cross joprojām var būt sarkanas dekoratīvās joslas uz bamperiem un melni riteņu diski ar sarkaniem bremžu suportiņiem. Interjerā ir jauns sēdekļu polsterējums.

Atsvaidzinātais Geely Binyue tiek piedāvāts trīs konfigurācijās. “Bāzes” versijā ir 17 collu riteņu diski, multimediju sistēma ar 8 collu ekrānu, atpakaļskata kamera un kruīza kontrole. Nākamā versija ir aprīkota ar klimata kontroli un multimediju ar 12,3 collu planšetdatoru. Augstākās klases krosoveram ir 18 collu riteņu diski, virtuālais mērinstrumentu panelis un vispusīgas kameras.

Geely Binyue 2023. modeļa gads
Par Binyue ar 1,4 T motoru tiek prasīti 10 800 ASV dolāru, krosovers ar jauno 1,5 T motoru maksā no 12 800 līdz 13 600 ASV dolāru. Salīdzinājumam, modīgākā Geely Binyue Cool cena svārstās no 14 200 līdz 17 000 ASV dolāru.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Nākamās paaudzes Toyota Tacoma: Tundra stila eksterjers un interjers un jaunas tehnoloģijas
Next post Zemgalē notiks itāļu automašīnu pasākums “Itāļu pavasaris”