Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 0 Sekunde(-s)

Šī modeļa īpašnieki ir visvairāk pakļauti krāpšanai

Vai pastāv saikne starp automašīnas marku un modeli un to, vai tās īpašnieks krāpj savu sievu? Saskaņā ar iepazīšanās vietnes Gleeden pētījumiem šāda saikne pastāv, dažu modeļu vadītājiem ir lielāka iespēja krāpties.

Aptauja, kurā piedalījās vairāk nekā 5600 respondentu no Beļģijas, Francijas un Šveices, liecina, ka visbiežāk krāpjas Audi A4 īpašnieki: 48% vīriešu un 36% sieviešu. Tomēr jāatzīmē, ka respondenti pārstāv reprezentatīvu izlasi, kurā ir gandrīz 4 miljoni cilvēku, kas reģistrēti attiecīgajā iepazīšanās vietnē.

Kopumā krāpnieku gaume viennozīmīgi ir vērsta uz vācu automašīnām. Aiz Audi A4 (sedans vai universāls) nāk Mercedes-Benz A-Class, bet trešajā vietā ir Peugeot 3008. Top 5 ir arī BMW X1 un Tesla Model 3.

Pēc Glidena teiktā, pētījums arī parāda, ka krāpnieki brauc ar premium klases automašīnām, taču tas saistīts arī ar to, ka liela daļa vietnē reģistrēto lietotāju pieder augstākām sociālajām kategorijām.

“Ir svarīgi atzīmēt, ka luksusa vai dārga automašīna ne vienmēr nozīmē, ka cilvēks ir neuzticīgs,” apgalvo pētījuma autori.

Ja vēlaties vairāk interesantu lietu, dodieties uz mūsu kanālu, neaizmirstiet abonēt kanālu un nospiest sirdi mūsu publikācijās, dalieties ar mūsu publikācijām savās lapās sociālajos tīklos. Jūsu darbība palīdz mums kļūt labākiem un attīstīties. Mēs cenšamies jūsu labā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Horoskops 2023. gada 10. martam katrai zodiaka zīmei
Next post Mercedes: 60% no mūsu jaunajiem modeļiem būs SUV