Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 4 Sekunde(-s)

Divu durvju sporta kupeja kļūs par elektrisko SUV

Kad Audi TT pirmo reizi parādījās 1998. gadā, tas uzreiz kļuva populārs iespaidīgā dizaina un veiktspējas dēļ. Lai gan otrās un trešās paaudzes TT modeļi ieņem ievērojamu daļu sporta automobiļu tirgū, Audi šogad pārtrauks TT ražošanu, bet ne pirms Final Edition izlaišanas.

Patiesībā jau pagājušajā gadā vācu ražotājs iepazīstināja ar atvadu izdevumu – Iconic Edition, kura pamatā bija sporta kupejas RS versija. Tagad nāk galīgais izdevums, kas tiks izlaists martā, un pirmās klientu piegādes gaidāmas pēc mēneša.

Vizuāli Final Edition atšķiras no standarta TT, izmantojot melnu Audi stila paketi ar nozīmītēm, sānu spoguļiem, izplūdes caurulēm un melnu spoileri. TT Roadster nolaižamajam jumtam ir melni drošības stieņi un difuzors.

Salonā tiek piedāvāta pagarinātā ādas pakete, kas ir iekļauta pamata komplektācijā. Stūre ir apvilkta ar Alcantara ādu ar sarkanām šuvēm, tāpat kā sēdekļi ar sarkanām caurulēm uz grīdas paklājiņiem. Pievienota arī “Tehnoloģiju pakotne” ar navigāciju, Audi Connect informācijas un izklaides pakalpojumiem (tas ļauj autovadītājiem piekļūt tādām funkcijām kā reāllaika vietējās degvielas cenas un laika prognozes).

TTS versijai aprīkojumā ir pievienota Comfort and Sound pakete, kas ietver uzlabotu audio sistēmu, atpakaļskata kameru un parkošanās palīdzību.

Final Edition ir pieejams visam diapazonam (izņemot TT RS). Ar to Audi atvadīsies no fanu celtā ikoniskā modeļa, kas pārvērtīsies par pilnībā elektrisku SUV.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Pieci no lielākajiem automašīnu zīmoliem, kuru nākotne ir apšaubāma
Next post Nedēļas vidū laiks kļūs aukstāks