Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 4 Sekunde(-s)

Atjauninātais modelis tika “noķerts” testēšanas laikā

Parasti automašīnas dzīvo savu dzīves ciklu pēc viena scenārija: pēc jaunas paaudzes palaišanas notiek restyling, pēc kura ražotāji no jauna maina paaudzi. Taču šķiet, ka jaunajam Audi Q7 tā nav. Vācu modelis tiek pārveidots otro reizi, kas ienesīs tikai nelielas izmaiņas.

Iespējams, iemesls, kāpēc Audi nolēma atteikties no paaudžu maiņas, ir uzņēmuma vēlme visu modeļu klāstu pārveidot par elektrību. Ņemot vērā, ka uzņēmums no 2026. gada pārtrauks izstrādāt transportlīdzekļus ar iekšdedzes dzinēju, visticamāk, trešās paaudzes Q7 tirgū nekad nenonāks.

Un gaidāmā pārveidošana palīdzēs ražotājam pagarināt pašreizējās paaudzes krosovera kalpošanas laiku. Publicētajās Motor1 publikācijas fotogrāfijās redzams nākamais vācu modeļa evolūcijas attīstības posms. Krosovers iegūs pārveidotu režģi ar vairāk dubultspurām. Spriežot pēc fotogrāfijām, radiatora režģis papildināts ar aktīviem slēģiem, lai mainītu virsbūves aerodinamiku.

Arī Audi Q7 modelis tiks aprīkots ar modificētu galveno optiku. Arī priekšējais buferis tiks piedzīvots tā sauktais “spot” jauninājums. Aizmugurē vācu modelis nomaina rezerves izpūtējus.

Publicētajās fotogrāfijās daļēji redzams krosovera interjers. Audi to neslēpj, kas liecina, ka līdzšinējais interjera dizains tiks pārņemts arī uz modernizēto Q7. Bet iespējams, ka pirms sērijveida krosovera izlaišanas vācu uzņēmums to modernizēs.

Klīst baumas, ka Audi jauno Q7 testē jau vairākus mēnešus. Automašīnas debija gaidāma ne ātrāk kā 2023. gada beigās. Arī dzinēju klāstā lielas izmaiņas, visticamāk, nebūs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Audi A8 pārdošanā nonāks 2024. gadā
Next post Land Rover Defender 110 – ar jaunu 650 ZS dzinēju