Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 30 Sekunde(-s)

No šodienas stājas spēkā izmaiņas dažos reģionālo autobusu maršrutos Augšdaugavas un Krāslavas novados, kā arī Augšdaugavas novada teritorijā esošajām reģionālā sabiedriskā transporta pieturām tiek atjaunoti to vēsturiskie apzīmējumi vai mainīti nosaukumi, lai atbilstu blakus esošajām apdzīvotajām vietām un ciemiem, portālu informēja Autotransporta direkcijā (ATD).

Kā norāda direkcijā, reģionālās nozīmes maršrutā Nr. 7543 Daugavpils-Krāslava viena vakara reisa izpilde tiek pārcelta uz vēlāku laiku – no šī brīža plkst.17.35 uz plkst.18.30, turklāt autobuss no Daugavpils turpmāk šajā laikā izbrauks katru dienu.

ATD atzīmē, ka pēc pasažieru plūsmas datiem, vispieprasītākais ir reiss plkst.16 (vidēji 30 pasažieri reisā), savukārt plkst.17.35 ir vismazāk pieprasīts (vidēji 11 pasažieri reisā).

Tāpat saistībā ar Ļubastu dārzkopības kooperatīva pārstāvju ierosinājumu, paredzētas izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutā Nr. 5502 Daugavpils-Ļubasti-Daugavpils.

Autobusi no Daugavpils trešdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās laika posmā no 15.aprīļa līdz 31.augustam izbrauks plkst.19.30, savukārt no 1.septembra līdz 14.oktobrim – plkst.16.45.

Vienlaikus Augšdaugavas novadā pietura “Dzimtene” turpmāk būs “Ķirupe”, “Samogole” pārdēvēta par “Somugols”, “Ferma” nosaukta par “Ritiņauka”, “Latgale” būs “Bībelišķi”, “Kalnciems” pārdēvēta par “Kļockas”, bet “Vasiļeva” par “Vasiļova”.

Mainītie pieturu nosaukumu būs maršrutos Nr. 6159 Daugavpils-Nīcgale-Kalupe-Daugavpils, Nr. 6184 Daugavpils-Kalupe-Nīcgale-Daugavpils, Nr. 6183 Daugavpils-Vabole-Kalupe, Nr. 5326 Daugavpils-Ambeļi, Nr. 5503 Daugavpils-Šķeltova, Nr. 5506 Daugavpils-Špoģi-Aglona-Priežmale, Nr. 6175 Daugavpils-Lukna-Višķi-Daugavpils, Nr. 7044 Daugavpils-Madona, Nr. 7479 Daugavpils-Rēzekne, Nr. 7541 Daugavpils-Rēzekne-Ludza un Nr. 7560 Daugavpils-Aglona-Dagda-Daugavpils.

ATD informē, ka reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina SIA “Daugavpils autobusu parks”. Izmaiņas direkcija saskaņojusi ar Augšdaugavas novada administrāciju un Latgales plānošanas reģionu.

VSIA “Latvijas Valsts ceļi” jau veikusi minēto pieturvietu zīmju nomaiņu.

ATD ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Salaspilī ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifi pieaugs par 35,7%
Next post VID trešdienas rītā iesniegto gada ienākumu deklarāciju skaits pārsniedzis 100 000