Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 37 Sekunde(-s)

Auns

Iespējami konfliktu draudi! Uzmanies! Tieši tie cilvēki, kas tavā dzīvē spēlē svarīgu lomu, provocēs uz kašķi. Būtībā jau tu pats šo provokāciju stimulēsi. Ja nesavaldīsi emocijas, daudz ko vari zaudēt gan karjerā, gan personīgajā dzīvē.

Vērsis

Šodien pārspīlēsi savu nozīmi un ietekmi, kas var izraisīt domstarpības ar likuma burtiem un visādiem citādiem saistošiem dokumentiem. Neskrien pa priekšu vilcienam, ja tajā var iesēsties un omulīgi braukt.

Dvīņi

Šodien nevari atļauties nekādus brīvdomātāja gājienus. Jāievēro noteikumi un saistības. Ja radīsies domstarpības ar varas pārstāvjiem, izvēlies oficiālu komunikācijas formu.

Vēzis

Mēģini sadarboties un sadzīvot ar apkārtējiem, pat ja tas prasīs lielu piepūli. Patiesi mēģinājumi salīgt mieru ar karojošo pusi, cels tavu pašvērtību, neskatoties uz rezultātu.

Lauva

Apstākļi piespiedīs tevi rīkoties ātri un nekavējoties. Laika apspriedēm un pārrunām nebūs, kas var radīt spriedzi kolēģos vai sprādzienbīstamu situāciju birojā.

Jaunava

Attiecību vārīgākās vietas šodien kļūs redzamas. Cēlonis var būt nenokārtotās materiālās saistības vai abpusēji nesaskaņotie nākotnes plāni. Būs ātri jārīkojas, lai novērstu nesmukumus.

Svari

Nokaitēta atmosfēra var izprovocēt ne vienu vien īssavienojumu gan mājās, gan birojā. Šodien nav ieteicams veikt investīcijas, dibināt uzņēmumus vai uzsākt kopdzīvi.

Skorpions

Tevi var pārsteigt finansiālas vai tehniskas problēmas. Pats savas vainas dēļ vari izprovocēt senu problēmu cilāšanu vai netīrās veļas mazgāšanu. Pirms sāc dzirksteļot, pārliecinies vai tuvumā nav pārāk daudz degošu priekšmetu.

Strēlnieks

Šodien vari saskarties ar savas brīvības ierobežojumiem. Tev var neļaut izteikties vai arī ignorēs tavu viedokli, ko ņemsi pie sirds. Aizvainojumā neļaujies pārāk lielai brīvdomībai.

Mežāzis

Panākumiem nav garantiju. Ja vēlies to, ko vēlies, esi gatavs uz zaudējumiem. Ja neesi īsti pārliecināts par savu gribēšanu un varēšanu, atliec visu šo pasākumu uz citu dienu.

Ūdensvīrs

Šodien apbruņojies ar pacietību, jo var nākties cīnīties par kādu savu ideju vai prēmiju līdz galam. Neatstāj risinājumu vai problēmu pusē, bet noved situāciju līdz loģiskam finālam.

Zivis

Attiecības, par kurām biji sacerējies, var izrādīties ziepju burbulis. Nezaudē dūšu, jo kaut kur zaudētais, tiks atlīdzināts citā sfērā. Parasti ar uzviju. Šodien jākoncentrējas darbam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Februāra vidus Latvijā bijis četrus grādus siltāks par normu
Next post No -16 līdz +7 grādiem! Nākamnedēļ gaidāmas būtiskas laikapstākļu izmaiņas