Lasīšanas Laiks:54 Sekunde(-s)

Auto servisos veidojas rindas ziemas riepu maiņai, tostarp vairākos riepu servisos tuvākie pieraksti ir  vien pēc trim nedēļām, aģentūrai LETA atzina vairāku riepu maiņas servisu pārstāvji.

“Pirmais sniegs ietekmē iedzīvotāju vēlmi pierakstīties uz riepu maiņu. Nākamais brīvais pieraksts ziemas riepu maiņai ir pēc gandrīz trim nedēļām,” pauž SIA “AN riepu centrs” pārstāvji, piebilstot, ka parasti servisā rindas ziemas riepu maiņai saglabājas līdz decembra pirmajai nedēļai.

Tāpat SIA “Riepu garāža” Zolitūdes filiāles pārstāvji norāda, ka darba ir daudz un tuvākais pieraksts ir pieejams tikai novembra otrajā  pusē.

Arī SIA “T-System Tyres”, kas strādā ar zīmolu “Tavasriepas.lv”, uzņēmuma mājaslapā minēts, ka tuvākais pieraksts Rīgā ir iespējams pēc vairāk nekā trim nedēļām – novembra otrajā pusē, kamēr uzņēmuma filiālē Ozolniekos tuvākais pieraksts ir pēc divām nedēļām.

Ceļu satiksmes noteikumi paredz, ka no 1.decembra līdz 1.martam visiem automobiļiem un autobusiem, kuru pilna masa nepārsniedz 3500 kilogramu, ir jābūt aprīkotiem ar ziemas riepām. Pārējā laikā ziemas riepu lietošana ir pēc autovadītāja ieskatiem un atbilstoši laika apstākļiem. Savukārt riepas ar radzēm drīkst izmantot tikai no 1.oktobra līdz 1.maijam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Sestdien nebūs lielu izmaiņu laikapstākļos Previous post Sestdien nebūs lielu izmaiņu laikapstākļos
Par ieslodzītā bēgšanu no Rīgas Centrālcietuma ierosina 16 disciplinārlietas Next post Par ieslodzītā bēgšanu no Rīgas Centrālcietuma ierosina 16 disciplinārlietas