Balceram divas rezultatīvas piespēles Šveices čempionāta mačā

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs RÅ«dolfs Balcers svētdien Å veices augstākās lÄ«gas (NL) spēlē izcēlās ar divām rezultatÄ«vām piespēlēm viņa pārstāvētās CÄ«rihes “Lions” uzvarā izbraukuma spēlē.

“Lions” izbraukumā ar 5:2 (1:1, 1:0, 3:1) uzvarēja “Lugano” vienÄ«bu.

Balcers 35.minūtē asistēja Cīrihes vienības otro vārtu guvumā, cīrihiešiem panākot 2:1 vadību un vārtus gūstot Denisam Malginam, un 45.minūtē, kad uzvaras vārtus, panākot 3:1, guva Kriss Baltisbergers.

Latvijas hokejists uz ledus pavadÄ«ja 18 minÅ«tes un trÄ«s sekundes, no kurām 77 sekundes spēlēja vairākumā, bet 12 sekundes – mazākumā. Balcers trÄ«sreiz meta pa vārtiem, reizi bloķēja pretinieka metienu un spēli pabeidza ar dalÄ«tu labāko +/- rādÄ«tāju spēlē +2.

“Lions” piecos mačos tikusi pie 11 punktiem un ieņem treÅ¡o vietu, bet lÄ«dere ar 13 punktiem sešās spēlēs ir Ivara Punnenova un Ronalda Ķēniņa pārstāvētā “Lausanne”. Savukārt Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers” ar trim punktiem piecās cīņās ir pēdējā 14 vienÄ«bu čempionātā.

Iepriekšējā sezonā par Å veices čempioni kļuva tobrÄ«d Latvijas uzbrucēja Denisa Smirnova un aizsarga Sanda Smona pārstāvētā Ženēvas “Servette”, kas finālsērijā ar 4-3 pieveica “Biel-Bienne”.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.