Baltijas valstīs turpina samazināties degvielas cenas

author
1 minute, 4 seconds Read

Pagājušajā darba nedēļā Baltijas valstu galvaspilsētās turpināja samazināties degvielas cenas, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Darba nedēļas nogalē dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet lētākā benzīna cena bija Viļņā. Dīzeļdegvielas cena Tallinā un Viļņā izlīdzinājās un viszemākā tagad ir Rīgā.

Rīgā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā piektdien 95.markas benzīna cena bija 1,614 eiro par litru, kas ir par 3,6% mazāk nekā pirms nedēļas, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 4% – līdz 1,664 eiro par litru.

Viļņā “Circle K” degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā piektdien 95.markas benzīns maksāja 1,559 eiro par litru, kas ir par 2,5% mazāk nekā pirms nedēļas, bet dīzeļdegvielas cena kritās par 1,7% – līdz 1,699 eiro par litru.

Tallinā “Circle K” uzpildes stacijās 95.markas benzīns un dīzeļdegviela maksāja vienādi – 1,699 eiro par litru, kas ir par 3,4% mazāk nekā pirms nedēļas.

Autogāzes cena nemainījās Rīgā un Tallinā un tāpat kā nedēļu iepriekš bija attiecīgi 0,835 un 0,84 eiro par litru. Viļņā autogāzes cena samazinājās par 1,3% līdz 0,742 eiro par litru.

Līdzīgas ziņas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

%d bloggers like this:

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: