Lasīšanas Laiks:39 Sekunde(-s)

Apple 2021. gadā iepazīstināja ar TWS austiņām Beats Studio Buds un tagad gatavojas izlaist savu jauno versiju.

Kas ir zināms

Saskaņā ar 9to5Mac, jaunums tiks saukts par Beats Studio Buds +. Austiņas saņems tādu pašu dizainu, bet tajā pašā laikā tās varēs lepoties ar atjauninātu procesu. Jādomā, ka tas būs Apple W1 vai H1 SoC, tāpat kā AirPods.

Pateicoties jaunajam mikroshēmojumam, Beats Studio Buds + saņems uzlabotu aktīvo trokšņu samazināšanas sistēmu (ANC) un caurspīdīguma režīmu. Arī noplūdē ir teikts, ka austiņas atbalstīs audio koplietošanas, automātiskās ierīces pārslēgšanas funkcijas un iespēju palaist balss palīgu ar frāzi “Hey Siri”.

Kad jāgaida

Diemžēl Beats Studio Buds+ paziņojumam nav datuma. Iespējams, jaunums tiks parādīts WWDC 2023 konferencē vasaras sākumā.

Starp citu, pašreizējo modeli, kas pārspēj Studio Buds, var iegādāties Amazon ar atlaidi – $ 119,95 $ 149,95-20%..

Avots: 9to5Mac

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Divi AMOLED displeji ar 120 Hz, Snapdragon 8+ Gen 1 mikroshēma, IPX8 aizsardzība un 66 W uzlāde: insider atklāja Huawei Mate X3 īpašības Previous post Divi AMOLED displeji ar 120 Hz, Snapdragon 8+ Gen 1 mikroshēma, IPX8 aizsardzība un 66 W uzlāde: insider atklāja Huawei Mate X3 īpašības
Kraftons dalījās plānos PUBG attīstībai: Kaujas lauki 2023. gadam Next post Kraftons dalījās plānos PUBG attīstībai: Kaujas lauki 2023. gadam