Lasīšanas Laiks:37 Sekunde(-s)

Iekšējais lietotājs Yogesh Brar sociālajos tīklos ir atklājis intriģējošu ziņu: Samsung strādā pie trīs reizes salokāmas ierīces ar pavisam jaunu formas faktoru.

Kas gaidāms
Tri-Fold ir salokāms viedtālrunis ar trim ekrāniem. Precīzāk – ar vienu lielu displeju, kas sastāv no trim daļām. Un, ja var ticēt iekšējai informācijai, šāds jaunums varētu debitēt jau šogad.

Starp citu, Samsung Display janvārī izstādē CES demonstrēja līdzīgus elastīgus displejus, taču tie bija tikai koncepti. Tāpēc, lai gan apstiprinājuma nav – iekšējās informācijas sniedzēja informācija ir jāuztver ar zināmām šaubām.

Turklāt Jogešs Brars dalījās ar datiem par Samsung Fan Edition līnijas turpmāko likteni. Pēc viņa domām, Galaxy S23 FE galu galā nav vērts gaidīt. Un tas varētu būt taisnība, jo šādu informāciju jau iepriekš minēja arī citi avoti.

Avots: @heyitsyogesh

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Tesla Model 3 Standard Range pircēji varētu zaudēt pusi no savām subsīdijām Ķīnas akumulatoru dēļ Previous post Tesla Model 3 Standard Range pircēji varētu zaudēt pusi no savām subsīdijām Ķīnas akumulatoru dēļ
Redmi 12C ar Helio G35 un NFC pieejams Eiropā no 150 € Next post Redmi 12C ar Helio G35 un NFC pieejams Eiropā no 150 €