Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 27 Sekunde(-s)

Bez apsildes, bet ar ESP: 5 neparasti fakti par krosoveru Moskvich 3

756717194180394

Jauna informācija par Moskvich 3 kļuva zināma pēc tiešraides testa brauciena: kas ir svarīgi zināt par jaunumu
Krievijas galvaspilsētā notika pirmā jaunā Krievijas krosovera Moskvich 3 testa brauciena brauciena reize. Mēs atklājam jaunus faktus par automobili.

Moskvich 3 nav krievu elementu. Pagaidām
Ražošanā Ķīnā un turpmākajā montāžā Maskavā nav izmantoti vietējie elementi, izņemot ERA-GLONASS sistēmu. Arī Moskvich emblēmas un plāksnītes ir izgatavotas Ķīnā. Taču drīzumā tas tiks labots. Lokalizācijas programma sāksies nākamajā gadā paralēli ražošanas paplašināšanai. Speciālistiem būs jāapgūst plašs krievu komponentu klāsts un jāizveido pilns cikls ar metināšanu, krāsošanu un nelielu moduļu montāžu.

Moskvich 3 nav apsildes
Līdz šim Moskvich 3 nav sēdekļu apsildes – pat ne vadītāja sēdekļa vai priekšējā pasažiera sēdekļa. Skaidrojums ir vienkāršs: JAC JS4 tiek ražots Ķīnā, kur to izjauc un piegādā Krievijai. Tas nozīmē, ka Ķīnā šādai budžeta automašīnai netiek nodrošināta silta iespēja.
Šo Krievijas autovadītāju principu punktu rūpnīca plāno labot. Tāpēc, pielāgojot modeli Krievijas apstākļiem, pirmajā posmā ir plānots izveidot paplašinātu apkures paketi ar kontroli, izmantojot izvēlni.

Tai ir bagātīgs pamataprīkojums
Sarakstā: gaismas sensors, elektriski darbināmi spoguļi un elektriski darbināmi logi, motora iedarbināšanas poga, vienas zonas klimata kontrole, multimediju sistēma ar 10,25 collu skārienekrānu un viedtālruņa atbalstu, seši skaļruņi, kruīza kontrole, parktronic, atpakaļgaitas kamera, jumta logs, elektriskā rokas bremze, priekšējie drošības spilveni un ESP.

Ir paziņotas cenas bāzes modelim un variatora versijai.
Auto maksā no 1,97 miljoniem rubļu ar “manuālo” un 50-90 tūkstoši rubļu vairāk ar variatoru.

Automobilis tiks piedāvāts piecās krāsās.

Paletē būs balta, sarkana, zila, pelēka un melna krāsa.
Automašīna tiek apsvērta taksometru un kopbraukšanas darbam.
Galvaspilsētas iestādes uzskata, ka krosoveri būs pieprasīti gan no koplietošanas un taksometru pakalpojumu, gan privāto klientu un uzņēmumu segmenta puses.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

756681047173464 Previous post 10 forši automobiļu jauninājumi, kas Krievijā gaidāmi 2023. gadā
image Next post Kā tuvākajā nākotnē mainīsies Audi modeļu klāsts