Bezmaksas Windows 11 aktivizēšana ar oficiālajām atslēgām

0
(0)

Windows 11 aktivizēšanu ar taustiņiem var veikt vairākos veidos un bez maksas. Šajā rokasgrāmatā tiks parādīta vispieejamākā opcija, kas ļauj aktivizēt operētājsistēmas Windows 11 un Windows 10, izmantojot oficiālās atslēgas.

Šobrīd Microsoft ir apturējis savu produktu pārdošanu Krievijā, taču ir vienkāršs veids, kā aktivizēt operētājsistēmas Windows 11 un Windows 10 , izmantojot (GVLK) universālās atslēgas vairākām instalācijām, ko nodrošina pats uzņēmums.

Izmantojot šos norādījumus, varat bez maksas aktivizēt operētājsistēmu Windows 11 un 10 (profesionāls, uzņēmuma izdevums, LTSC vai LTSB), izmantojot oficiālās GVLK atslēgas un sniegto pieejamo KMS serveru sarakstu.

Windows 11 aktivizācijas statuss

Windows 11 aktivizēšana ar oficiālajām atslēgām

Pēc tīras instalēšanas vai neaktivizētas operētājsistēmas Windows 11 vai versijas 10 palaišanas , rīkojieties šādi:

1 . Dodieties uz oficiālo Microsoft klienta aktivizēšanas vietni , ritiniet līdz sadaļai ” Windows 11 un Windows 10 ( pusgada kanālu versijas ) ” vai ” Windows 10 (LTSC un LTSB versijas) ” un nokopējiet savai sistēmas versijai piemēroto atslēgu.

2 . Atrodiet komandrindu, izmantojot meklēšanu, palaidiet kā administrators un izpildiet šo komandu, nospiežot taustiņu Enter ( neaizmirstiet aizstāt izvēlēto taustiņu bez pēdiņām ):cscript //nologo %windir%\system32\slmgr.vbs /ipk “W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX”

Produkta atslēgas instalēšana

3 . Sekojiet šai saitei un kopējiet jebkuru KMS servera adresi, ielīmējiet to pēdējo vārdu vietā pēdiņās un palaidiet citu komandu:cscript //nologo %windir%\system32\slmgr.vbs /skms “KMS сервер”

4 . Pabeidziet Windows aktivizēšanu, izmantojot šādu skriptu:cscript //nologo %windir%\system32\slmgr.vbs /ato    

Windows aktivizēšana

Aktivizācijas statusu var apskatīt, izmantojot komandrindu, ievadot un palaižot komandu: slmgr.vbs /dlv

Piezīme : Kā redzat, licences derīguma termiņš ir 180 dienas. Bet neuztraucieties, pirms termiņa beigām aktivizēšana tiek automātiski pagarināta uz to pašu periodu. Un tas turpināsies 493 gadus.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »