Bezvēsts prombūtnē izsludinātais zīdainis atrasts miris. Turpinās mātes Annas Jansones meklēšana

0
(0)

Trešdien, 1. novembrī, Valsts policija saņēma informāciju par bezvēsts pazudušo 1989. gadā dzimušo Annu Jansoni un viņas meitu – 2023. gadā dzimušo Luīzi Evertovsku. Vakar, 2. novembrī, īstenojot mērķtiecīgus meklēšanas pasākumus, Valsts policijas darbinieki mežā Jelgavas novadā, Valgundes pagastā atrada automašīnu, kurā diemžēl tika konstatēts miris meklēšanā izsludinātais zīdainis. Saistībā ar bērna nāvi ir uzsākts kriminālprocess, un policija turpina meklēt bērna māti.

Saņemot informāciju par mātes un meitas bezvēsts prombūtni, Valsts policija nekavējoties personas izsludināja meklēšanā un uzsāka plašus meklēšanas pasākumus. Tajā pašā dienā tika pārbaudītas adreses, kur sieviete ar bērnu varētu uzturēties, kā arī pārmeklēta apkārtne. Policisti noskaidroja, ka 1. novembra rītā ap pulksten 9.20 sieviete ar bērnu pametusi savu dzīvesvietu ar nomas automašīnu.

Policijas meklētā Anna Jansone
Policijas meklētā Anna Jansone Foto: Valsts policija

2. novembrī, turpinot meklēšanas pasākumus, ap pulksten 11.00 meža masīvā Jelgavas novadā, Valgundes pagastā Valsts policijas darbinieki atrada minēto nomas automašīnu “Toyota Corolla”, kuras salonā diemžēl atradās miris minētais zīdainis. Saistībā ar zīdaiņa nāvi ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas, un lai noteiktu nāves cēloni, ir nozīmētas ekspertīzes.

Iesaistoties gan Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes likumsargiem, gan kolēģiem no VP Zemgales reģiona pārvaldes, Zemessardzes un cilvēku meklēšanas biedrības “K9 SOS”, apkārtnē tika turpināti bezvēsts pazudušās bērna mātes meklēšanas pasākumi. Tostarp meklēšanā tika izmantoti tehniskie līdzekļi, piesaistot arī Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes Tehniskā atbalsta nodaļas darbiniekus ar bezpilota gaisa kuģi.

Pagaidām 1989. gadā dzimusī Anna Jansone nav atrasta un tiek turpināta viņas meklēšana. Sieviete bija ģērbusies pelēkā pusmētelī, melnas krāsas džinsa biksēs un melnas krāsas zābakos. Valsts policija atkārtoti aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri varētu būt redzējuši sievieti vai kuru rīcībā ir jebkāda noderīga informācija, kas varētu palīdzēt viņas meklēšanā! Informēt policiju iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 110.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »