Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 3 Sekunde(-s)

Jaunā informatīvā biļetena Power On izdevumā Bloomberg žurnālists Marks Gurmans dalās informācijā par Apple AirPods austiņu nākotnes funkcijām.

Kas sagaidāms
Saskaņā ar žurnālista teikto Apple nākamā gada vai divu laikā atjauninās AirPods un papildinās austiņas ar vairāk dzirdes uzlabošanas funkcijām, lai tās kļūtu par sava veida pieejamu dzirdes aparātu aizstājēju.

Apple pēdējā laikā aktīvi strādā šajā jomā. Piemēram, uzņēmums jau ir pievienojis AirPods vairākas uz dzirdi orientētas funkcijas, piemēram, Live Listen un Conversation Boost, kas pastiprina sarunu biedru balsis. Taču šīs funkcijas vēl nav apstiprinātas FDA un nav paredzētas dzirdes aparātu aizstāšanai. Ņemot vērā Apple mērķus veselības jomā, Marks sagaida, ka AirPods tuvākajā nākotnē “oficiālāk” pārņems šādas funkcijas.

Lai to izdarītu, nav jāizlaiž jaunas AirPods ar dzirdes uzlabošanas funkcijām. Tās var pievienot pašreizējiem modeļiem ar programmaparatūras atjauninājumu, jo austiņas jau ir aprīkotas ar skaļruņiem un mikrofoniem.

Starp citu, analītiķis Ming-Chi Kuo iepriekš teica, ka Apple vēlas pievienot biometriskās veselības uzraudzības iespējas nākamajiem AirPods modeļiem. Apple iesniegtajos patentu pieteikumos aprakstīta uz austiņām balstīta fitnesa uzraudzības sistēma, kas ietver uzlabotu biometrisko sensoru fizioloģisko rādītāju noteikšanai. Tā mēra temperatūru, sirdsdarbības frekvenci, svīšanas līmeni un daudz ko citu, izmantojot saskares ar ādu un iebūvētos kustību sensorus. Apple tehnoloģiju viceprezidents Kevins Linčs arī ir norādījis, ka AirPods nākotnē varētu kļūt par papildu veselības datu avotu.

Avots: MacRumors

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Tuvojas noslēgumam kara Ukrainā 382. diena. Lūk, tās svarīgākie notikumi
Next post Brīnišķīgais zēns joprojām gaida savus “vecākus”