Lasīšanas Laiks:51 Sekunde(-s)

Neilgi pēc tam, kad tika paziņots par World of Warcraft turpmākajiem paplašinājumiem, kas kopīgi tiks iekļauti Worldsoul Saga, Blizzard saskārās ar spēlētāju kritiku par trīs dienu agrīnas piekļuves atļaušanu spēlētājiem, kuri iegādājās Epic Edition. Spēles direktors Ions Hazzikostas atbildēja uz šo kritiku, sakot, ka spēlētājiem, kuri izmantoja agrīnās piekļuves priekšrocības, nav ilgtermiņa ieguvumu. Viņš arī norādīja, ka tā jau kļuvusi par tradicionālu praksi nozarē.

Kas ir zināms

Hazikostas atzīmēja, ka The War Within bāzes izdevumam ir papildu funkcijas, kas izstrādātas, lai nodrošinātu labāku vērtību. Viņš arī atzīmēja, ka Early Access ienāks spēlē, taču nesniegs ievērojamas priekšrocības lielākajā daļā spēles posmu, jo īpaši lielos pjedestāla izaicinājumos.

Saskaņā ar Hazikostas teikto, Blizzard pieliek pūles, lai nodrošinātu, ka agrīnā piekļuve ir līdzsvarota un nerada pārmērīgas priekšrocības spēlētājiem, kuriem ir agrīna piekļuve. Spēlētāji var iegūt noteiktas priekšrocības, taču beigu spēles priekšrocības ir jāierobežo.

World of Warcraft: The War Within ir pirmais Worldsoul Saga triloģijas paplašinājums, kurā plānots izstāstīt visu stāstu. Izstrādātāji arī pārliecināja spēlētājus, ka šī triloģija nebūs spēles pēdējā.

Avots: GamingBolt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Ghostrunner 2 izstrādātāji publicējuši jaunu spēles treileri ar pozitīvām kritiķu atsauksmēm
Next post Granblue Fantasy Versus: Rising atklātā beta testēšana ir kļuvusi pieejama ikvienam