Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 31 Sekunde(-s)

Latvijas divnieks Mārtiņš Bots/Roberts Plūme piektdien Vistlerā izcīnīja sesto vietu Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā, bet Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts ieņēma desmito vietu.

Uzvaru divnieku sacensībās izcīnīja vācieši Tobiass Vendls un Tobiass Arlts, kuri pēc otrās vietas pirmajā braucienā bija ātrākie otrajā, trasē summā pavadot minūti un 17,300 sekundes.

Par 0,078 sekundēm atpalika pirmā brauciena uzvarētāji austrieši Tomass Šteijs un Volfgangs Kindls, kuri otrajā braucienā bija trešie, bet trešo vietu izcīnīja pirmajā braucienā trešo un otrajā – otro vietu ieguvušie vācieši Hanness Orlaminders un Pauls Gubics, kuri uzvarētājiem zaudēja 0,105 sekundes.

Bots/Plūme pirmajā braucienā ieņēma sesto un otrajā – piekto vietu, summā finišējot sestajā vietā un uzvarētājiem piekāpjoties 0,249 sekundes.

Ševics-Mikeļševics/Krasts pirmajā braucienā bija devītie, otrajā – desmitie, šo vietu ieņemot arī divu braucienu summā un Vendlam ar Arltu piekāpjoties 0,537 sekundes.

Startēja 20 ekipāžas.

Trešo vietu vīriešu sacensībās ieņēma Kristers Aparjods, bet 12. vietu – Gints Bērziņš.

Pirmajā posmā Bots/Plūme izcīnīja ceturto vietu pamatsacensībās un uzvarēja Sprinta kausā, bet otra Latvijas ekipāža posmā ierindojās 19. vietā.

Pērnsezon Bots/Plūme Vistlerā bija sestie, bet Ševics-Mikeļševics/Krasts ierindojās devītajā pozīcijā.

Sestdien notiks sacensības sieviešu vieniniekos, kurās Latviju pārstāvēs Nāciju kausā startējusī Frančeska Bona, kā arī Elīna Ieva Vītola, Kendija Aparjode un Sigita Bērziņa. Posms noslēgsies ar komandu stafeti.

Sacensībās Vistlerā startēt pieteikušies 104 sportisti no 15 valstīm. Šajā trasē tiks aizvadīts 2025. gada pasaules čempionāts.

Nākamais Pasaules kausa posms tiks aizvadīts no 5.-7. janvārim Vācijas trasē Vintenbergā, bet Eiropas čempionāts no 12. līdz 14. janvārim notiks Pasaules kausa ceturtā posma ietvaros Īglsas trasē Austrijā.

Pēc sacensībām Austrijā nākamais no 26. līdz 28. janvārim Vācijas trasē Altenbergā norisināsies pasaules čempionāts, tur pat februāra sākumā tiks aizvadīts Pasaules kausa piektais posms, kam sekos divi posmi Oberhofā, bet pēdējie divi kausa posmi februāra beigās un marta sākumā norisināsies Siguldā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post “Sabres” bez Girgensona ierindā svin uzvaru Lasvegasā
Next post Sevastova zaudē Limožas turnīra ceturtdaļfinālā