Brīvdienās notiks bezmaksas apģērba labošanas darbnīca

0
(0)

Svētdien, 5. novembrī plkst.12.00, ikviens aicināts uz bezmaksas apģērba labošanas darbnīcu “Lāpāmā svētdiena Viskaļos”.

Darbnīcā būs iespējams apgūt gan dažādas apģērba labošanas tehnikas, gan ar profesionāļa padomu nonākt pie labākā risinājuma, kā pašam salabot līdzatnesto apģērba gabalu, lai tas atkal atrastu vietu jūsu garderobē. Tā pat aicinām pievienoties jebkuru, kam lāpīšana un labošana nav sveša lieta, bet labprāt to vēlētos darīt foršā kompānijā ar sarunām pie tējas tases.

Darbnīcu vadīs tekstila māksliniece un zero-waste pieejas entuziaste Jana Purmale. Norises vieta: Viskaļu Brīvbode, Viskaļu ielā 36a, Rīga.

Darbnīcas mērķis ir atgriezt sabiedrībā apģērba labošanas prasmes un paradumus, tādā veidā gan rūpējoties par savas garderobes ilgtspēju un samazinot tēriņus, gan pagarinot tekstilpreču dzīves ciklu.

Pasākumu rīko mantu maiņas un tikšanās vieta “Brīvbode”, kas jau piecus gadus strādā Rīgā kā vieta, kur nodot sev pašam vairs nevajadzīgās lietas (bērnu un pieaugušo apģērbs un apavi” grāmatas, sadzīves priekšmeti, mazā elektrotehnika) un atrast sev nepieciešamo bez maksas vai par ziedojumu.

Cik noderīgs bija šis raksts?

Noklikšķiniet uz zvaigznītes, lai to novērtētu!

Vidējais novērtējums 0 / 5. Balsu skaits: 0

Līdz šim nav balsis! Esi pirmais, kas novērtē šo ziņu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Tulkot »