“Bruins” piedzīvo pirmo zaudējumu NHL sezonas septītajā spēlē

Anaheimas “Ducks” hokejisti ceturtdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā pārspēja Bostonas “Bruins”, sagādājot pretiniekiem pirmo neveiksmi šosezon, kamēr citā mačā pie graujoša panākuma tika Tampabejas “Lightning”.

“Ducks” viesos ar rezultātu 4:3 (1:0, 0:3, 2:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Austrumu konferences līderi “Bruins”.

Pirmajā trešdaļā Anaheimas komandu vadībā izvirzīja Radko Gudass, taču otrajā periodā laukuma saimnieki atbildēja ar trīs vārtiem, precīziem esot Čārlijam Koilam, Metjū Grizlikam un Davidam Pastrņākam.

Trešajā periodā “Ducks” labā vispirms vārtus guva Leo Kārlsonu, samazinot deficītu līdz vienam precīzam metieniem, bet 15 sekundes līdz pamatlaika beigām neizšķirtu izrāva Trojs Terijs. Papildlaikā Anaheimas vienībai vajadzēja nedaudz vairāk kā divas minūtes, lai tiktu pie panākuma pēc Meisona Makteviša gūtajiem vārtiem.

Uzvarētāju vārtus sargāja Džons Gibsons, kurš tika galā ar 27 pretinieku metieniem, kamēr otrā laukuma galā Līnuss Ulmarks atvairīja 28 ripas.

“Bruins” vienība bija uzvarējusi sešās spēlēs pēc kārtas, kamēr “Ducks” tas ir otrs panākums papildlaikā pēc kārtas.

Citā mačā “Lightning” savā laukumā ar rezultātu 6:0 (3:0, 2:0, 1:0) sagrāva Sanhosē “Sharks”, kas piedzīvoja septīto neveiksmi pēc kārtas.

Pirmajā trešdaļā Sanhosē komandas vārtos ripu raidīja Breidens Points, Maikls Eisimons un Stīvens Stemkoss, kamēr otrajā periodā viesu vārtsargu pārspēja Brendons Hāgels un Nikolass Pols, un noslēdzošajā trešdaļā vēl vienus vārtus mājinieku labā guva Lūkass Glendenings.

“Lightning” vārtos Jūnass Jūhansons atvairīja visus 23 “Sharks” vienības metienus un aizvadīja “sauso” spēli. “Sharks” vārtos vispirms stājās Makenzijs Blekvuds, kurš, ielaižot piecus vārtus, tika galā ar 16 metieniem, bet pēc tam viņu nomainīja Kāpo Kehkensens, kuram izdevās atvairīt deviņas no desmit ripām.

Jau ziņots, ka Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas “Blue Jackets” izbraukumā 3:4 (2:0, 1:2, 0:1, 0:1) papildlaikā zaudēja Monreālas “Canadiens” komandai. Merzļikins šajā mačā tika galā ar 25 no 29 pretinieku metieniem.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.