“Canucks” piedzīvo zaudējumu NHL turnīra vājākajai komandai “Sharks”

Latvijas uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Vankūveras “Canucks” sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā zaudēja turnīra vājākajai komandai Sanhosē “Sharks”.

“Canucks” viesos piekāpās ar rezultātu 3:4 (1:1, 1:1, 1:2), pretiniekiem izcīnot ceturto uzvaru sezonas pirmajā 21 spēlē.

Bļugers sestdien spēlēja 13 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā pa vārtiem nemeta, uzvarēja septiņos no 15 iemetieniem un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pirmajos divos periodos vispirms vārtus guva “Sharks” hokejisti, bet pēc tam ar precīziem metieniem atbildēja viesi – pēc Taja Embersona vārtiem vēlāk 1:1 panāca Filips Hroneks, bet pēc Fābiana Seterlunda vārtiem vēlreiz rezultātu izlīdzināja Broks Besers.

Trešā perioda 22.sekundē Mikaēls Granlunds trešo reizi mačā izvirzīja vadībā “Sharks” komandu un 86 sekundes vēlāk 4:2 panāca Maiks Hofmans. Perioda otrajā pusē Besers samazināja “Sharks” pārsvaru.

Visos trīs viesu gūtajos vārtos asistēja Džonatans Teners Millers. “Canucks” aizsargs Kvins Hjūzss 11.mačā pēc kārtas tika pie rezultativitātes punktiem, atzīmējoties ar piespēli Hroneka gūtajos vārtos.

“Sharks” hokejisti “Canucks” komandai bija zaudējuši iepriekšējās 11 savstarpējās spēlēs pēc kārtas, kas bija trešā garākā šāda veida sērija NHL.

“Canucks” ar 29 punktiem 22 spēlēs ieņem trešo vietu Rietumu konferencē, kur “Sharks” ar desmit punktiem 21 cīņā ir pēdējā, 16.pozīcijā.

Tikmēr Bufalo “Sabres” komanda, kurai savainojuma dēļ vairākas nedēļas nevarēs palīdzēt Zemgus Girgensons, viesos ar rezultātu 2:7 (0:4, 1:1, 1:2) zaudēja Ņūdžersijas “Devils”.

Viesiem vārtus guva Džefs Skiners un Kails Okposo, “Sabres” hokejistiem izdarot vien 12 metienus pa vārtiem. “Devils” komandā ar diviem precīziem metieniem atzīmējās Tailers Tofoli.

“Sabres” ar 20 punktiem 21 mačā ieņem 12.vietu Austrumu konferencē, bet “Devils” ar 19 punktiem 19 dueļos ir divas pozīcijas zemāk.

Ja esat atklājis pareizrakstības kļūdu, lūdzu, paziņojiet mums, izvēloties šo tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.