Lasīšanas Laiks:1 Minute(-s), 31 Sekunde(-s)

Nīderlandes uzņēmums Carice Cars ir prezentējis savu otro modeli savā vēsturē – elektrisko rodsteri TC2, kas sver 630 kg un ar vienu uzlādi var nobraukt vairāk nekā 300 km.

Uzņēmumu Carice Cars dibināja mašīnbūves inženieris Ričards Hollemans, un tā nosaukums ir vārdu “car” un “Richard” apvienojums, kas nozīmē “Ričarda auto”. 2013. gadā Carice Cars prezentēja savu pirmo modeli – elektrisko rodsteri Carice MK1 ar plastmasas virsbūvi uz tērauda rāmja un Porsche 356 Speedster iedvesmotu dizainu.

Carice MK1 svēra aptuveni 350 kg un bija pieejams ar dažādiem elektromotoriem (5 līdz 54 ZS), un tā cena sākās no 26 620 eiro. Nav zināms, cik MK1 eksemplāru tika izgatavoti – 2017. gadā uzņēmums pazuda no redzesloka un pārtrauca uzturēt sociālo mediju kontus, taču nesen tas atgriezās dzīvē ar jaunu modeli – Carice TC2.

Carice TC2 būtībā ir MK1 pilnīga pārveide ar modernākām tehnoloģijām un stilīgāku virsbūvi, kas tomēr arī atgādina Porsche 356 Speedster. Dizainā joprojām plaši izmantota plastmasa, taču automobiļa masa ir palielinājusies līdz 630 kg.

Carice TC2
Carice TC2 oficiālā pirmizrāde notiks šo sestdien, 13. maijā, taču žurnāls AutoWeek no Nīderlandes jau atklājis, ka tam ir 31,5 kWh akumulators ar pilnu uzlādes jaudu vairāk nekā 300 km. Elektromotora maksimālā jauda ir 40 kW (54 ZS).

Interjers ir uzlabots, salīdzinot ar MK1 modeli, un kļuvis daudz sakoptāks un cēlāks. Daudz vairāk izmantota āda, ir pilnvērtīgas durvju kārbas ar kabatām priekšmetiem un ērtāki sēdekļi. Ap instrumentu paneli, kas novietots paneļa centrā, izkaisītas vadības lampiņas un pārslēdzamie slēdži (tostarp tie, kas atbild par spēka režīmiem), taču nav multimediju ekrāna un klimata kontroles, lai gan lietus gadījumā ir salokāms auduma jumts.

Carice TC2
Neraugoties uz vienkāršību un taupību, Carice TC2 cena ir 53 854 eiro (ieskaitot nodokli), un auto jau ir izpārdots, tāpēc jaunajiem pircējiem nāksies gaidīt rindā vēl dažus mēnešus. Carice TC2 tiks ražots nelielā uzņēmuma rūpnīcā Vorhūtā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Previous post Izziņots jaunais Lexus GX, kas iezīmē nākamo Land Cruiser Prado
Next post “Charged liftback”: Volkswagen ID.7 GTX atklāts pirmajos attēlos